,

12 sygnałów, które świadczą o tym, że partner Cię zdradza. Nie wszystko jest takie oczywiste

Czasem zdarza się, że zdrada jest łatwa do wykrycia, jednak w większości przypadków nie nakryjesz go na tajemniczych telefonach, bieliźnie ukrytej pomiędzy poduszkami kanapy lub na śladach szminki na koszuli.

Zdradzającym zwykle wydaje się, że są zbyt sprytni, aby zostali przyłapani. Pewne zachowania mogą jednak świadczyć o tym, że partner Cię oszukuje. Dowiedz się, na co należy zwrócić uwagę i co powinno wzbudzić twoje podejrzenia, gdyż druga połówka prawdopodobnie nie jest z tobą całkiem szczera.

1. Ciągle chce wiedzieć, kiedy będziesz w domu


Nieoczekiwane zainteresowanie Twoimi planami, a zwłaszcza tym, kiedy zamierzasz wrócić do domu, powinno wzbudzić Twój niepokój. Zdrada wymaga doskonałego zarządzania czasem, dlatego informacja o tym, jak długo będziesz poza domem, jest szczególnie cenna. Przecież musi się upewnić, że zdradzana osoba nie wpadnie przypadkiem, by przyłapać kochanków na gorącym uczynku.

2. Zwleka z pójściem do łóżka

Wymówek mogą być setki: nowa gra komputerowa, ulubiony serial, nadrobienie zaległości w pracy. Jeśli to się pojawia zbyt często, jest sygnałem do niepokoju. Jeśli do tej pory kładliście się spać razem, a nagle pojawia się mnóstwo usprawiedliwień, może to oznaczać, że chodzi o trochę czasu na osobności, np. na prywatne rozmowy, podczas których będzie miał pewność, że nie będzie podsłuchiwany.

3. Nowe zapachy

55efba76-200c-466e-9b17-28f3607a92c0

Jeśli Twój partner niespodziewanie zmienia zapach swoich perfum, mimo że nie robił tego od lat, może to być sygnał świadczący o zdradzie. Bardzo możliwe, że do zmiany skłoniła go nowa znajomość.

4. Unika filmów, których tematem jest zdrada

c44ba5b8-594a-4e4f-ad0d-44631e082e69

Oglądacie film albo serial, w którym pojawia się zdrada, a twój partner zaczyna się dziwnie zachowywać? Jeśli nerwowo się kręci lub wydaje się zestresowany, coś jest na rzeczy. Być może ma na sumieniu coś podobnego jak bohater filmu.

5. Często gdzieś znika

25aaefa7-0480-48d3-a7c8-482469d172a0

Ten sygnał z reguły jest dość oczywisty, choć niektórzy i w tej sytuacji znajdą wymówkę. Ważne spotkanie lub drink z kolegami w porze obiadowej? Być może jest to prawda, warto jednak sprawdzić wiarygodność, jeśli zniknięcia zdarzają się zbyt często.

6. Nagła zmiana codziennych nawyków

Większość ludzi zmienia nawyki, gdy w ich życiu pojawiają się zmiany. Reorganizacja życia i zmiana przyzwyczajeń mogą świadczyć o pojawieniu się nowej osoby.

Kolor woskowiny usznej może wiele powiedzieć o stanie Twojego zdrowia. Lepiej to sprawdź!

Co zrobią te malutkie terriery, gdy właścicielka wleje im mleko do miski? Musisz to zobaczyć!