,

12 sygnałów, które świadczą o tym, że partner Cię zdradza. Nie wszystko jest takie oczywiste

7. Większą dbałość o wygląd

65b692db-40ac-4466-b05a-25e3e74635d6

Nowe ubrania, zmiana fryzury, przesadne dbanie o wygląd, nagła potrzeba odwiedzenia siłowni? Miej oczy i uszy szeroko otwarte. Być może to wszystko po to, by spodobać się nowemu obiektowi swych westchnień.

8. Zmiany w zachowaniu

Twój partner zaczyna mówić w inny niż dotychczas sposób, wygłasza nietypowe dla niego twierdzenia, nagle zmienił poglądy? Spędzając dużo czasu z nowymi ludźmi nieświadomie zaczynamy ich naśladować.

9. Zdenerwowanie i poczucie winy

9c557b9d-034d-4341-9c86-7234ca15948d

Obserwuj zmiany w zachowaniu. Poczucie winy może zjadać Twojego partnera od środka, przez co będzie podenerwowany i spięty. Zaalarmować powinny Cię również problemy ze snem, brak apetytu i depresja.

10. Zaczyna prowadzić bujne życie towarzyskie


Gdy nie ma czasu, by pobyć z Tobą, ale wciąż spotyka się ze znajomymi, prawdopodobnie ma kogoś na boku. Nagłe zmiany planów i kalendarz wypełniony po brzegi, mogą oznaczać, że partner unika spędzania czasu z tobą, a kalendarz towarzyski jest zarezerwowany dla kogoś innego.

11. Większe libido


Nowo poznana osoba może rozbudzić w Twoim partnerze dzikie żądze i nowe fantazje. Większa niż zwykle ochota na seks, to doskonałe wytłumaczenie kupna dużej ilości prezerwatyw lub zażywania pigułek antykoncepcyjnych.

12. Puste spojrzenie

Zadajesz pytanie, a partner spogląda na ciebie pustym wzrokiem? Odpowiedź zajmuje dużo czasu albo po prostu udaje, że nie słyszy lub gra na zwlokę? Jeśli zdarza się to wyjątkowo często, nie jest to dobry sygnał. Osoby, które zdradzają, najbardziej obawiają się przyłapania na kłamstwie. Zwlekając z odpowiedzią lub udzielając wykrętnej odpowiedzi, Twój partner kombinuje, jak się nie zdemaskować.

13. Po prostu to czujesz

Intuicję posiadasz nie bez przyczyny, dlatego słuchaj jej podpowiedzi. Jeśli naprawdę przeczuwasz, że Twój partner lub partnerka Cię zdradza, to prawdopodobnie tak jest. Niekoniecznie musi chodzić nowy związek – być może Wasz związek przechodzi kryzys i wymaga naprawy. Nigdy jednak nie bagatelizuj tego, co czujesz.

Źródło: diply.com

Kolor woskowiny usznej może wiele powiedzieć o stanie Twojego zdrowia. Lepiej to sprawdź!

Co zrobią te malutkie terriery, gdy właścicielka wleje im mleko do miski? Musisz to zobaczyć!