,

14 seks rekordów, które Cię totalnie zaskoczą. #14 to czyste szaleństwo!

Ludzie uwielbiają ze sobą rywalizować. Zawsze chcą wygrywać, dostawać najlepsze oceny i górować nad przeciwnikami.

O ile można zrozumieć zdrową rywalizację w sporcie, w innych aspektach czasami przychodzi to z trudem. Zastanawiamy się, co Ci ludzie mają w głowach, że decydują się na tego typu rzeczy. W tym artykule przeczytacie na temat seks-rekordów.

Znajdziecie tutaj dziwne konkursy, statystki związane z tą tematyką oraz dowiecie się ile lat ma najstarszy ojciec na świecie.

#1. Najdłuższy penis świata – 34,3 cm podczas erekcji

seks1

Największego penisa na świecie posiada Jonah Cardeli Falcon. Ten Amerykanin był głównym bohaterem filmu dokumentalnego „Największy penis świata”, nagranego w 2006 roku. Jonah pomimo naturalnych predyspozycji, nigdy nie wystąpił w filmie pornograficznym.

#2. Najsilniejszy penis świata – 3 tony

seks2

Skoro była już mowa o największym, to nie można nie wspomnieć o najsilniejszym. Ciężko w to uwierzyć, ale w 2005 roku, Jin-Sheng z Tajwanu, przy pomocy sznura przywiązanego do swojego penisa, przeciągnął 3 tony!

#3. Najdłuższy lot spermy – 6 metrów

seks3

Ten rekord należy do Horsta Schultza, który wystrzelił nasienie na prawie 6 metrów w dal. Niemiec ustanowił również rekord strzelania spermą wzwyż. W tym wypadku udało mu się uzyskać wynik 3,7 metra.

#4. Największe naturalne piersi – 40 kg

seks4

Właścicielką największych naturalnych piersi jest Norma Stitz. Każda z jej piersi waży 20 kilogramów. Jest to ogromne obciążenie dla kręgosłupa. Piersi zaczęły rosnąć kiedy kobieta miała 8 lat, a w wieku dziewięciu musiała już nosić stanik.

#5. Największa wagina – obwód 48 cm i ok. 15 cm średnicy

seks5

Kobieta z największą waginą świata żyła w latach 1846 – 1888. Pochodząca ze Szkocji Anne Swan kilkukrotnie szokowała danymi dotyczącymi jej życia. Miała 237 centymetrów wzrostu i pracowała w cyrku. Tam poznała miłość swojego życia, Martina Batesa, który też był olbrzymem.

Owocem ich miłości był synek, który niestety urodził się martwy. Dziecko w chwili porodu ważyło 12 kilogramów i miało 86 centymetrów wzrostu. Oszacowano, że wagina kobiety miała 48 centymetrów w obwodzie oraz 15 centymetrów średnicy w maksymalnym rozszerzeniu.

#6. Najsilniejsza wagina – 14 kg

seks6

Tatiana Kozhevnikova z Rosji to kobieta z najsilniejszą waginą świata. W tej drobnej blondynce drzemie niezwykła siła, wypracowana podczas kilkunastu lat ćwiczeń. Kobieta przy użyciu mięśni pochwy, potrafi podnieść 14 kilogramów!

#7. Najdłuższa masturbacja – 9 godz. 58 min.

seks7

To osiągnięcie należy do Japończyka, Masanobu Sato. W 2009 roku wziął on udział w Światowym Masturbatonie. Podczas tego wydarzenia Sato masturbował się przez blisko 10 godzin.

Była piękną 16-latką i wzięła tabletkę ecstasy tylko raz. Nie uwierzysz, jak wygląda teraz…

Kobieta podeszła do klatki z lwem. Nagle lew chwyta ją łapami, a po chwili…