,

14 seks rekordów, które Cię totalnie zaskoczą. #14 to czyste szaleństwo!

#8. Największa orgia świata – 500 osób

seks8

Ach ta Japonia… Właśnie tam zorganizowano największą orgię świata. W wydarzeniu wzięło udział 250 par. 500 osób uprawiało seks w wielkim magazynie pod czujnym okiem kamer.

#9. Najdłuższy stosunek – 15 godzin

seks9

Ten rekord został ustanowiony przez popularną aktorkę przedwojenną, Mae West. Kobieta podobno uprawiała seks przez 15 godzin, wraz ze swoim kochankiem Tedem.

#10. Najstarsza prostytutka – 82 lata

seks10

Sheila Vogel-Coupe to dowód na to, że seks można uprawiać w każdym wieku. Kobieta musi kochać swój zawód, gdyż pomimo 82 lat na karku nadal aktywnie działa jako prostytutka. Przyjęła nawet pseudonim „Babcia”.

#11. Najstarsze bliźniaczki prostytutki – Louise i Martine

seks11

Dwie Holenderki, Louise i Martine obecnie są na emeryturze, ale działały w zawodzie aż do 70 roku życia. Źródła podają, że kobiety pracowały jako prostytutki przez 60 lat. Łącznie miały 355 tys klientów. Ich historię można poznać dzięki filmowi „Meet The Fokens”.

#12. Najstarszy ojciec – 90 lat

seks12

Nanu Ram pokazał wszystkim, że ojcem można zostać w każdym wieku. 90-letni mieszkaniec Indii spłodził ostatniego potomka z czwartą żoną. Oprócz tego ma jeszcze ponad 20 innych dzieci.

#13. Kobieta, która urodziła najwięcej dzieci – 69

seks13

Może wydaje się to nieprawdopodobne, ale Valentina Vassilyeva z Rosji urodziła 69 dzieci: 16 par bliźniaków, 7 razy trojaczki oraz 4 razy czworaczki. Ten rekord pochodzi z XVIII wieku. W obecnych czasach najwięcej dzieci ma Leontina Albina z Chile. Kobieta ma 54 dzieci.

#14. Największy gangbang – 919 mężczyzn

seks14

I na koniec najmocniejszy rekord. Oto przed Wami Lisa Sparxxx, która uprawiała seks z 919 facetami w ciągu jednego dnia. Dokonała tego podczas Eroticonu w 2004 roku w Polsce.

Była piękną 16-latką i wzięła tabletkę ecstasy tylko raz. Nie uwierzysz, jak wygląda teraz…

Kobieta podeszła do klatki z lwem. Nagle lew chwyta ją łapami, a po chwili…