,

19 dni po ślubie spojrzała na ślubne zdjęcia. Wtedy odkryła przerażającą prawdę

Justice i Jeremy pobrali się rok temu. Ślub był jak z bajki i oboje powinni go zapamiętać na całe życie. Jednak przeznaczenie sobie z nich zadrwiło.

Niespełna trzy tygodnie po najszczęśliwszym dniu swojego życia, Justice uczestniczyła w poważnym wypadku samochodowym.

Źródło: youtube.com

Kobieta na szczęście przeżyła bez widocznych urazów fizycznych, lekarze jednak szybko zauważyli, że ma kłopoty z mówieniem, a w pamięci ma ogromne luki.

Publié par Fox 59 WXIN Indianapolis sur lundi 29 juin 2015

 

Justice zupełnie nie pamiętała ostatnich pięciu tygodni. Poza tym czuła się dobrze, jednak ta czarna dziura w pamięci szybko zaczęła źle wpływać na ich związek.

Była załamana, gdy się dowiedziała, że w tym czasie wzięła ślub i kompletnie tego nie pamięta. Cały dzień spędziła na oglądaniu zdjęć ze ślubu, mając nadzieję że dzięki temu coś sobie przypomni.

Publié par Fox 59 WXIN Indianapolis sur lundi 29 juin 2015

 

Jeremy nie mógł patrzeć na cierpienia żony, bo nie był w stanie nic zrobić. Gdy pewnego dnia Justice płakała oglądając zdjęcia, Jeremy wpadł na pewien pomysł: ponieważ to było dla niej bardzo ważne, chciał przywołać wspomnienie, nawet jeśli oznaczałoby to powtórzenie ślubu.

Jak wiadomo, ślub kosztuje sporo pieniędzy i czasu. Kiedy Jeremy wyjaśnił wszystko znajomym, wielu postanowiło go wesprzeć i dzięki temu udało mu się zebrać prawie 46000 złotych na odtworzenie ślubu.

Wszystko było takie samo jak za pierwszym razem – dekoracje, menu, goście… Jako wzoru użył zdjęć ślubnych, aby mieć pewność, że wszystko będzie wyglądało identycznie.

Dokładnie rok później, Justice znów była najszczęśliwszą kobietą na świecie.

Publié par Fox 59 WXIN Indianapolis sur lundi 29 juin 2015

 

Często zdarza się, że związki rozpadają się w obliczu przeszkód, jednak ta para pokazuje, że zawsze warto walczyć o tych, których kochamy.

Źródło: facebook.com, youtube.com

Para nagrała matkę i jej 2-letnią córkę w supermarkecie. Ten widok jest przerażający

Nie wyrzucaj rolek po papierze toaletowym! Oto 11 sposobów, jak można je ponownie wykorzystać