,

20-letnia matka zostawiła dzieci na 9 dni, bez jedzenia i opieki. W tym czasie wyjechała na wakacje z kochankiem

Ta sytuacja wydarzyła się w Kijowie. 20-letnia Vladislava Podchapko zostawiła dwoje dzieci bez jedzenia, zamknięte w mieszkaniu na dziewięć dni.

Nieodpowiedzialna kobieta zostawiła dwójkę dzieci w pustym mieszkaniu, a sama pojechała w tym czasie na wakacje ze swoim kochankiem. Pod jej nieobecność doszło w domu do tragedii. 2-letnia Anna i jej młodszy braciszek Danil nie mieli żadnych szans, by sobie poradzić bez mamy…

dzieci-1

Sąsiedzi mówią, że słyszeli rozpaczliwy płacz dzieci. Zawiadomili policję, jednak nikt nie się zjawił, aby pomóc bezradnym sąsiadom wydostać dzieci z mieszkania. Gdy w końcu po kolejnych wezwaniach policjanci przyjechali i wyważyli drzwi, dla chłopczyka było już za późno. Danil zmarł z głodu po sześciu dniach. Jego 2-letnia siostrzyczka była zamknięta w mieszkaniu z jego martwym ciałem przez kolejne 3 dni, dopóki w końcu nie nadeszła pomoc. Dziewczynka znajdowała się na granicy śmierci i natychmiast przewieziono ją do szpitala.

dzieci-5

„Dziewczynka była wyczerpana. Natychmiast otrzymała pokarm dożylnie, teraz jest lepiej i możemy powiedzieć, że będzie żyła. Zaczęliśmy karmić ją maleńkimi porcjami pokarmu stałego i z czasem dawki zostaną zwiększone” – powiedział lekarz, który zajął się dziewczynką.

Policjanci znaleźli przy drzwiach wyjściowych ślady zniszczeń, które świadczą o tym, że maluchy rozpaczliwie próbowały wydostać się z mieszkania.

dzieci-7-800x477

W mieszkaniu, w którym zamknięte były dzieci nie znaleziono nic do jedzenia. Policja zareagowała dopiero po tym, jak matka wróciła z wakacji. Została zatrzymana za dopuszczenie się zaniedbań wobec dzieci.

dzieci-6-800x459

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

Mężczyzna zrobił te fotografie z pokładu samolotu, To, co na nich widać zapiera dech w piersiach

Właśnie dlatego należy codziennie żuć goździki. Za tę radę muszę podziękować mojemu lekarzowi!