,

20-letnia matka zostawiła dzieci na 9 dni, bez jedzenia i opieki. W tym czasie wyjechała na wakacje z kochankiem

Podczas przesłuchania kobieta powiedziała, że nie pomyślała nawet o tym, że dzieci mogą umrzeć. Za spowodowanie śmierci syna i pozostawienie dzieci bez opieki grozi jej zaledwie 8 lat pozbawienia wolności.

dzieci-10

Sąsiedzi, jak i całe otoczenie kobiety są wstrząśnięci tym co się wydarzyło. Powtarzają jednak w wywiadach, że nie mieli powodów sądzić, że dzieci są zaniedbywane, bo… Vladislava publikowała wiele zdjęć, na których było widać jej roześmiane dzieci.

dzieci-8-800x946

Po nagłośnieniu sprawy jej profil na Facebooku został zasypany obraźliwymi komentarzami. Nikt nie potrafi pogodzić się ze śmiercią niewinnego dziecka, oraz traumą, którą przeszła mała Anna. Po raz kolejny nieodpowiedzialność rodziców doprowadziła do tragedii.

dzieci-4-800x805

Nadal nie wiadomo co stanie się ze starszą z dwójki rodzeństwa, Anną. Nie ulega jednak wątpliwości, że matka nie dostanie jej już pod swoją opiekę.

„Dziewczynka może trafić do domu dziecka lub zostać oddana do adopcji. Jeśli ojciec wyrazi chęć opieki, być może dziecko zamieszka razem z nim” – informują media.

dzieci-2-800x593

Jak zwykle w takich sytuacjach, społeczeństwo domaga się surowej kary dla matki, która dopuściła się takiego zaniedbania. Spójrzmy prawdzie w oczy, czym jest 8 lat spędzonych w więzieniu w porównaniu ze śmiercią jednego dziecka i traumą drugiego? Na karę również zasługuje policja, która nie zareagowała w porę. Gdyby to zrobili, można było uniknąć tej tragedii.

Źródło: thesun.co.uk

Mężczyzna zrobił te fotografie z pokładu samolotu, To, co na nich widać zapiera dech w piersiach

Właśnie dlatego należy codziennie żuć goździki. Za tę radę muszę podziękować mojemu lekarzowi!