,

35 lekarzy nie potrafiło mu pomóc. Dopiero szalony pomysł matki zadziałał! Zaryzykowała, ale było warto!

Nie ma chyba nic bardziej bolesnego dla matki, niż codziennie patrzyć na cierpienia swojego dziecka. Stephanie Smith dzień w dzień oglądała swojego płaczącego z bólu synka, któremu nikt nie potrafił pomóc.

W koncu kobieta postanowiła zaufać swojej intuicji…

Stephanie widząc swojego trzymiesięcznego synka Isaiaha wyjącego z bólu, za wszelką cenę chciała przynieść mu ulgę. Jesteście w stanie wyobrazić sobie przez całe życie znosić ból? Odkąd chłopczyk ukończył 3 miesiące, borykał się z dziwnym zapaleniem skóry. Nieustannie miał niezwykle bolesne wysypki, które były powodowane przez najróżniejsze czynniki, jak np. płyny do płukania ubrań, a nawet unoszące się w powietrzu resztki perfum.

Na skórze chłopca tworzyły się otwarte rany, a najlżejszy dotyk sprawiał niesamowity ból.

Stephanie opowiada, że płakała, bo nie mogła synka dotknąć ani przytulić. Żadna matka nigdy nie chciałaby oglądać swojego dziecka w takim stanie.

Rodzice chłopczyka odwiedzili w sumie aż trzydziestu pięciu różnych lekarzy.

Większość z nich sugerowała, że dziecko cierpi z powodu egzemy, czyli choroby wywołanej alergenem i zalecali stosowanie sterydów.

Niestety, środki te pomagały na krótko, a potem uzależniały organizm do tego stopnia, że chłopiec musiałby przyjmować ich coraz więcej.

Matka zaczęła więc szukać pomocy na forach internetowych, gdzie tylko utwierdziła się w przekonaniu, że stosowanie sterydów nie przyniesie nic dobrego. Postanowiła więc zaufać swojej intuicji.

Zauważyła, że jej synek wycisza się podczas…

Kształt paznokci zdradza wiele sekretów na Twój temat. To brzmi dziwnie, ale się zgadza!

Gdy ta 9-latka mówi co zaśpiewa, jurorzy sądzą, że to żart, ale kiedy zaczyna… Są w szoku!