,

40-letnia panna młoda zostawiła puste miejsce dla zmarłego syna. Gdy zobaczyła, kto zjawił się na ślubie, nie mogła powstrzymać łez!

Dzień ślubu powinien być wypełniony miłością i radością. Ale dla Becky Turner, ten dzień wiązał się również z niedawną śmiercią jej syna. Mimo to, Becky robiła wszystko, aby ślub z mężczyzną jej marzeń przebiegł najlepiej jak to mozliwe. Wtedy nagle pojawił się niespodziewany gość, na widok którego kobieta zalała się łzami…

W październiku 2015 roku, życie Becky Turner wywrócilo się do góry nogami. Jej 19-letni syn Triston zginął w wyniku przypadkowego postrzału. Narządy chłopaka zostały wykorzystane, aby dać życie innym ludziom. Przeszczepy jego organów uratowały życie 5 osobom.

Po okresie smutku i żałoby, Becky i jej mężczyzna Kelly, postanowili wziąć ślub na Alasce. Podczas uroczystości, dosłownie tuż przed momentem, gdy Becky i Kelly mieli zostać oficjalnie ogłoszeni mężem i żoną, ślub został zatrzymany. Przez kilka miesięcy Kelly ukrywał niespodziankę, którą w tajemnicy przygotował dla swej narzeczonej. Doprowadził ją i wszystkich gości do łez…

Udało mu się odszukać 21-letniego Jacoba Kilby. Becky nigdy go nie widziała na własne oczy, ale w pewien sposób była z nim związana… Po śmierci Tristona, Jakub otrzymał jego serce. Dzięki temu żyje i teraz stanął twarzą w twarz z matką Tristona, która nie mogła uwierzyć, że to prawda.

By pojawić się na weselu, Jakub przebył ponad 800 km. Gdy stanął przed Becky, podał jej stetoskop, aby przyłożyła go do jego klatki piersiowej. Kobieta mogła po raz pierwszy od dnia tragicznego wypadku usłyszeć bicie serca ukochanego syna.

„To najwspanialszy prezent… najpiękniejsza niespodzianka w moim życiu! Każdy zostawia po sobie jakąś spuściznę, a ja jestem dumna, że dziedzictwem mojego syna jest umożliwienie dalszego życia innemu człowiekowi” – napisała Becky na Facebooku.

Post Becky na Facebooku został polubiony przez ponad 100 tys osób, z których wielu wysłało jej pozdrowienia.

„Dziękuję Ci, że dałaś życie innym ludziom i ich rodzinom. Jestem mamą małego chłopca, który otrzymał przeszczep serca. Jest mi bardzo przykro, że straciłaś ukochanego syna. To cudowne, że zdecydowałaś się dać życie i nadzieję innym, w chwili gdy świat Ci się zawalił. Dziękuje Ci bardzo.” – brzmiał jeden z komentarzy pod wpisem Becky.

Podczas wesela wszystkie miejsca były zajęte przez gości, ale jedno krzesło było zarezerwowane dla Tristona. Napisano na nim specjalną wiadomość, której nikt nigdy nie zapomni:

„Podczas Twojego wesela jestem w niebie. Więc co zrobię? Zejdę na ziemię, aby spędzić je z Tobą, więc oszczędź mi jedno puste krzesło. Nie zobaczysz mnie, ale ja tam będę.”

To najpiękniejsza historia, jaką czytaliśmy od dawna. Becky otrzymała od męża wspaniały prezent. Jesteśmy pewni, że Triston siedział obok nich i uśmiechał się do nich z innego świata.

Źródło: youtube.com, facebook.com

Przez ten popularny błąd możesz stracić prawo jazdy na 15 lat! Prawo wchodzi w życie

Ten mobilny dom jest rewolucyjny. Gdy zobaczysz jego wnętrze, zrozumiesz dlaczego