,

7 rzeczy, które robi zakochany mężczyzna. #3 to oznaka, że powinnaś za niego wyjść!

Prawdziwa miłość często doprowadza do tego, że ludzie są zdolni do zrobienia najbardziej szalonych rzeczy. Na przykład jeden z chińczyków, aby zaimponować swojej dziewczynie kupił jej… 99 iPhonów! Nie przyniosło to co prawda pożądanego efektu, ale z pewnością dla firmy Apple był to szczęśliwy dzień.

Czasami gesty miłości wyglądają na tandetne lub wymuszone, dlatego warto wiedzieć w jaki sposób okazywać swoje uczucia. Oto przykłady, dzięki którym poznasz, czy Twój mężczyzna naprawdę Cię kocha i byłby w stanie zrobić dla Ciebie dosłownie wszystko.

1. Magia pocałunków

Usta są o wiele bardziej czułe (podobno nawet 100 razy) niż końcówki palców, a namiętne pocałunki spalają około 6,4 kalorii na minutę! Jeśli więc mężczyzna często Cię całuje, nie zważając na to gdzie jesteście, to znak, że naprawdę Cię kocha. Kochający mężczyzna lubi obdarzać swoją kobietę pocałunkami, zwłaszcza w miejscach publicznych. Zwracaj na to uwagę!

2. Przytula, ściska i całuje

Jeśli Twój mężczyzna naprawdę Cię kocha, wówczas kocha Cię całą – Twoje ciało również, dlatego nie możesz się go wstydzić. Prawdopodobnie będzie je ściskał i całował, kiedy tylko będzie miał taką możliwość.

3. Kładzie głowę na Twoich piersiach

Jesteś jego kobietą, a on jest Twoim mężczyzną. Wie, że jest mu przy Tobie dobrze i często przykłada głowę do Twojej klatki piersiowej (blisko serca), gdzie czuje się bezpiecznie. Chyba nie ma piękniejszego uczucia na świecie, niż druga osoba leżąca z głową na piersi. W ten sposób pozbywamy się wszelkich zmartwień i stresu dnia codziennego.

ak6.picdn

4. W sypialni

Seks jest aktem miłości. Jeśli Twój mężczyzna Cię kocha, będzie starał się okazać to również w sypialni. Im więcej dajesz z siebie, tym bardziej będzie chciał odwzajemnić. Mężczyzna, który potrafi Cię zaspokoić w łóżku, będzie dla Ciebie idealnym partnerem.

5. Fantazje seksualne

Zaufanie jest kluczem do idealnego związku. Tylko dzięki niemu będziecie mogli darzyć się prawdziwym uczuciem. Kiedy ktoś otwiera się przed Tobą bez wahania jednocześnie Ci ufając, obdarza Cię prawdziwą miłością.

mensfitness

6. Zakończenie stosunku

Jeśli Twój mężczyzna widzi, że nie doszłaś w łóżku przed nim, nie pozwoli sobie skończyć, ponieważ o Twoje potrzeby dba bardziej niż o swoje własne. Taki mężczyzna to prawdziwy skarb!

7. Po seksie

Po namiętnym seksie mężczyzna często nie ma ochoty na nic więcej. Jednak prawdziwie kochający partner po zakończonym stosunku przybliża się do Ciebie i chce Cię przytulić. To znak, że naprawdę Cię kocha.

Źródło: tapoos.com, independent

Właśnie z tego powodu pies na Ciebie patrzy, kiedy się załatwia. Kto by się spodziewał, że o to chodzi?

Zrobienie tego ciasta zajmie Ci tylko 7 minut. Potem na 30 minut do piekarnika i… Palce lizać!