,

8-letni chłopiec cierpiący na autyzm adoptował psa. Wtedy wydarzył się cud!

Już gdy Jonny był bardzo mały, jego rodzice podejrzewali, że coś jest nie w porządku. Niestety ich podejrzenia potwierdziły się, gdy lekarze postawili diagnozę. Okazało się, że chłopczyk choruje na autyzm, co sprawia, że socjalizacja jest dla niego utrudniona.

Chłopiec żył zamknięty w swoim własnym świecie i nikt nie umiał do niego dotrzeć, nawet jego rodzice…

We wrześniu 2012 roku znaleziono umęczonego psiaka, który natychmiast trafił do weterynarza. Znaleziona w klatce przy drodze suczka była zbyt osłabiona, aby się ruszać.

Źródło: imgur.com

Weterynarze zauważyli, że jest mieszańcem pitbulla i ocenili jej wiek na zaledwie cztery miesiące. Piesek był w strasznym stanie, co wskazywało na to, że był więziony i maltretowany.

Źródło: imgur.com

Weterynarze, którzy podjęli próbę leczenia biednego szczeniaka byli pod wrażeniem jej woli walki. Dlatego nazwali ją Xena, wojownicza księżniczka!

Źródło: imgur.com

Xena dość szybko zaczęła dochodzić do siebie i była na najlepszej drodze, aby stać się normalnym, zdrowym psem. Brakowało jej tylko jednego: kochającej rodziny.

Źródło: imgur.com

Aby znaleźć dom dla suczki, pracownicy schroniska zorganizowali kampanię na Facebooku, gdzie opisali jej historię.

Źródło: imgur.com

Xena powoli zaczęła ufać ludziom i wszyscy pracownicy schroniska dosłownie zakochali się w tym rozrywkowym psie. Jednak nie została tam na długo, gdyż w trakcie dni otwartych schroniska poznała rodzinę Hickey’ów.

Źródło: imgur.com

Rodzice tylko na moment zostawili dziecko samo z psami! Zobacz co zostali, kiedy wrócili chwilę później…

Para uciekała przed dzikim zwierzęciem… Ale gdy zobaczyli, że ma coś dziwnego na głowie, natychmiast zaczęli nagrywać