,

8-letni chłopiec cierpiący na autyzm adoptował psa. Wtedy wydarzył się cud!

Ku zdumieniu wszystkich, dla Jonnego i Xeny była to miłość od pierwszego wejrzenia! Rodzina zabrała suczkę ze sobą do domu, aby sprawdzić, jak się zaaklimatyzuje. Od tej pory Xena i Jonny byli nierozłączni, spędzali ze sobą całe dnie.

Źródło: imgur.com

Johnny jakby zapomniał o swojej niechęci do dotyku. Pozwalał Xenie lizać się po twarzy, co wcześniej było nie do pomyślenia.

Źródło: imgur.com

Rodzina oczywiście postanowiła zatrzymać psa. Od tej pory nieśmiałego niegdyś chłopca i adoptowaną suczkę łączy nierozerwalna przyjaźń.

Źródło: imgur.com

Rodzice chłopca są bardzo szczęśliwi.

„Wcześniej Jonny miał bardzo ograniczone słownictwo. Ale odkąd Xena jest w naszej rodzinie, jego chęć do mówienia niemal eksplodowała. Jonny jest teraz niczym zupełnie nowa osoba!” – mówi z entuzjazmem mama Jonnego.

Źródło: imgur.com

Jonny w końcu wyszedł ze swojej skorupy. Pomógł w kampanii mającej na celu zmianę podejścia do ludzi z autyzmem, gdzie wygłosił nawet mowę przed publicznością! Wszystko dzięki Xenie, która wygrała nagrodę ASPCA dla psa roku 2013.

Źródło: imgur.com

Człowiek od razu ma lepszy humor, gdy widzi jak ta dwójka pomogła sobie nawzajem. Ta piękna historia pokazuje, jak niesamowite są psy i co potrafią zrobić dla nas, ludzi!

Źródło: today.com

Rodzice tylko na moment zostawili dziecko samo z psami! Zobacz co zostali, kiedy wrócili chwilę później…

Para uciekała przed dzikim zwierzęciem… Ale gdy zobaczyli, że ma coś dziwnego na głowie, natychmiast zaczęli nagrywać