, ,

9 oznak, które świadczą o tym, że duch zmarłej, bliskiej Ci osoby, nadal jest w pobliżu

6. Dziwne zachowania sprzętów elektrycznych

GIF-1-600x600-2

Choć takie zdarzenia zwykle przywodzą na myśl sceny z filmów grozy, wiele osób przekonuje, że doświadczyło dziwnych zachowań przedmiotów elektrycznych. Ich zdaniem, w ten właśnie sposób zmarli informowali ich o swojej obecności.

Do niewytłumaczalnych zdarzeń, za które odpowiedzialność przypisuje się zmarłym, należą m.in.: migotanie lampy, zakłócenia obrazu w TV, nagłe wyłączenie sprzętu elektronicznego lub niewyjaśnione, dochodzące z niego dźwięki.

7. Ważne, pojawiające się znikąd cyfry.

6-131-600x600

Jedną z form kontaktu, którą mogą wykorzystywać duchy zmarłych, jest przekazanie wiadomości poprzez ukazywanie bliskim znaczących cyfr i numerów. Wiele osób doświadczyło ich pojawiania się w najmniej spodziewanym momencie. Zauważały je na tarczy zegarków, w książkach lub telewizji. Cyfry te bardzo często odwoływały się do znaczących dat w życiu zmarłego.

Znajdą się zapewne osoby, które powiedzą, że pojawianie się określonych cyfr jest zwyczajnym zbiegiem okoliczności. Inni jednak uznają, że to ewidentny dowód kontaktu z zaświatami.

8. Ulubiona muzyka zmarłego

5-131-600x600

Gdy na myśl o zmarłym, słyszymy jego ulubioną piosenkę, możemy być pewni, że jego duch w pobliżu. Wiele osób przyznaje, że ulubiony utwór zmarłego towarzyszył im nieustannie, niezależnie od miejsca pobytu. Pojawiał się w radiu, w telewizji, a nawet w sklepach podczas zakupów.

Sceptycy powiedzą, że to po prostu zbieg okoliczności. Przeczą temu świadectwa osób, które doświadczyły spotkań ze zmarłymi. Jak podkreślają, ulubiona muzyka zmarłego rozbrzmiewała w momencie, gdy tylko o nim pomyśleli.

9. Dziwne zachowania zwierząt

8-121-600x600

Wiele osób wierzy, że zmarli, którzy odeszli z tego świata, wracają pod postacią zwierząt. Motyl, ptak lub inne stworzenie, może niespodziewanie zwrócić Twoja uwagę. Możliwe, że poczujesz łączącą Was dziwną, niewyjaśnioną więź. Znane są opowieści o zwierzętach, które szukały kontaktu z człowiekiem, pomimo że zwykle od niego stroniły.

Przeżyliście kiedyś coś podobnego? Czy w ogóle wierzycie, że to możliwe, by zmarli kontaktowali się z żywymi? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: littlethings.com

Postanowiła przestać nosić stanik! Kilka tygodni później jej piersi zmieniły się nie do poznania!

Pomogła bezdomnemu, który szukał jedzenia po śmietnikach. Później dowiedziała się z gazet, kim był ten człowiek!