,

90-letnia babcia pozuje do zdjęcia. Ale spójrzcie tylko na jej strój kąpielowy

Irene Carney jest niesamowitą i bardzo odważną kobietą. Podczas, gdy inne panie w jej wieku prędzej umarłyby ze wstydu, ona zdecydowała się pozować do zdjęcia w przepięknym czerwonym… bikini!

I trzeba przyznać, że wygląda w nim nieziemsko! Udowodniła wszystkim, że prawdziwe piękno nie zna wieku 🙂

the gorgeous 90 year old Irene on her family cruise wearing her @seafollyaustralia spot on bikini-never too old for a bikini. Love#ladywatego #ballina#seafollyaustralia #bikini#nevertooold

Opublikowany przez Lady Watego Byron Bay/Ballina 25 marca 2016

To niesamowite zdjęcie zostało zrobione podczas rodzinnej wycieczki. 90-letnia Irene została przez najbliższych zabrana na wakacje. Wszyscy razem popłynęli w bajkowy rejs. Właśnie na tę okazję opiekunowie Irene z domu opieki oraz jej przyjaciółki przekonali ją, by zabrała ze sobą to piękne bikini. Wszyscy zgodnie uznali, że nie powinna się zakrywać jednoczęściowym strojem kąpielowym, ani tym bardziej przejmować się swoim wiekiem.

Jak to dobrze, że ją do tego namówili! Dzięki temu tysiące kobiet na całym świecie z pewnością zyskają więcej pewności siebie i odwagi, by być sobą. Wielkie brawa!

Jej mąż stworzył piramidę finansową, teraz ona atakuje wszystkich! „Polską flagę spalę w piz*u, bo nie potrzebuję jej kur** do niczego”

Nowe znaki drogowe – Jeśli się nie zastosujesz, zapłacisz 500 zł