,

Aby uczcić zmarłą żonę, mężczyzna zasadził 6000 drzew. 17 lat później jego tajemnica wyszła na jaw…

Historie miłosne chyba nigdy się nie znudzą. Ta poniższa, też nie stanowi wyjątku. Mimo iż wiele par rozwodzi się już po kilku latach wspólnego życia, inni potrafią razem spędzić całe życie, a rozdziela ich dopiero śmierć.

Janet i Winston z Anglii byli jedną z takich nierozłącznych par, lecz niestety po 33 latach małżeństwa, Janet zmarła na atak serca. Jak pisze Telegraph, było to 22 lata temu.

Chociaż była to dla niego bardzo bolesna sytuacja, Winston zapragnął uczcić pamięć żony w poruszający sposób. Postanowił, że zasadzi 6000 dębów! Ale to nie wszystko – zasadził je w taki sposób, aby z góry układały się w kształt… serca.

Nie wiedział o tym nikt poza Winstonem. Aż pewnego dnia Andy Collett odkrył tę tajemnicę podczas lotu balonem i zrobił zdjęcie, które natychmiast obiegło świat. To była cudowna, pełna emocji chwila.

Winston wyjaśnił wreszcie w gazecie swój gest mówiąc, że zrobił to dla Janet, a czubek serca specjalnie skierowany był w stronę miejsca, które jego zmarła żona kochała i w którym się wychowała.

To z pewnością jeden z piękniejszych gestów, jakie kiedykolwiek widzieliśmy.

Obejrzyj poniższy filmik i podziel się nim, aby przekazać dalej ten dowód niezwykłej miłości.

Źródło: telegraph.co.uk

Otworzyła małża w nadziei, że znajdzie w nim perłę. Jej oczom ukazał się niesamowity widok!

6 prostych wskazówek, dzięki którym w skuteczny sposób usuniesz kleszcza ze skóry. Warto je poznać!