,

Adoptowany pies ciągle warczał na drzwi. Chwilę później jego właścicielka odkryła przerażającą prawdę!

Zanim Kailey została adoptowana, spędziła kilkanaście miesięcy w schronisku. Nie potrafiła się dogadywać z innymi psami, spała sama i bała się ludzi. W końcu jednak znalazła się rodzina, która postanowiła dać jej nowy dom.

Suzy i jej rodzina adoptowała suczkę i zapoznali ją z psem, którego już posiadali. Powoli Kailey zaczęła się otwierać na ludzi, jednak nadal była ostrożna i cicha.

Źródło: youtube.com

Pewnej nocy Kailey zaczęła głośno warczeć na drzwi. Zachowanie suczki obudziło Suzy. Kobieta zdziwiła się zachowaniem psa, ale zrozumiała, że coś jest nie tak. Gdy zbliżyła się do suczki, poczuła zapach, który sprawił, że włosy stanęły jej dęba.

Źródło: youtube.com

Kailey wyczuła gaz, który ulatniał się pobliżu domu i warczeniem obudziła swoją właścicielkę. Suzy natychmiast zadzwoniła po straż pożarną i zaczęła ostrzegać przed niebezpieczeństwem sąsiadów.

Źródło: youtube.com

Historia Kailey pokazuje, że psy są naprawdę wdzięcznymi i wspaniałymi zwierzętami, jeśli tylko da się im szansę. Gdyby nie dzielna suczka, sytuacja mogłaby mieć tragiczny finał…

Źródło: newsner.com

Rodzina wróciła do domu i zobaczyła wszędzie mnóstwo krwi. Po chwili zdali sobie sprawę, że to ich pies zaatakował włamywaczy!

Młoda para nie wybrała walca na pierwszy taniec – odtwarzają legendarny taniec z Dirty Dancing z 1987