,

Codziennie wkładała do stanika liście kapusty. Z tej metody korzysta coraz więcej kobiet

O tym, że jedzenie kapusty jest zdrowe, wie każdy z nas. Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę z tego, że warzywo to ma wiele innych pożytecznych właściwości.

Przekonaj się, jak jeszcze możesz je wykorzystać!

Bolesne piersi

Dobroczynne właściwości kapusty szczególnie docenią karmiące mamy, zwłaszcza podczas tzw. nawału pokarmu, kiedy piersi stają się wrażliwe i bolesne. Na szczęście jest na to prosty sposób: by odczuć ulgę i zmniejszyć obrzęk, umieść w miseczkach biustonosza liście kapusty! Choć żadne badania naukowe nie potwierdzają skuteczności tej metody, na pewno warto ją przetestować.

Ból głowy

Gdy nasi przodkowie cierpieli na ból głowy, nie mieli możliwości, by pójść do apteki i kupić przeciwbólowe tabletki. Co robili? Stosowali domową, sprawdzoną metodę – okłady z kapusty! Jeśli dokucza Ci ból głowy, połóż się wygodnie, a na czole i skroniach umieść kilka liści kapusty.

Obrzęki

Prowadzisz siedzący tryb życia, a w pracy wiele godzin spędzasz w niewygodnych szpilkach? Zapewne problem spuchniętych nóg nie jest Ci obcy… Gdy wracasz zmęczona do domu, a Twoje nogi wołają o pomoc, zafunduj im relaksującą kąpiel w ciepłej wodzie, a następnie owiń je liśćmi kapusty. Zabezpiecz okład folią spożywczą i pozostaw na pół godziny.

My z tych metod na pewno skorzystamy, a Ty? 🙂

Czyściłaś piekarnik w zły sposób przez całe swoje życie. Oto właściwy i genialny trik!

Uwaga! Jeśli znasz jakąś osobę, która ma brązowe oczy, koniecznie to przeczytaj!