,

Córka Angeliny i Brada ogromnie się zmieniła na przestrzeni lat. Zobacz jak wygląda dzisiaj!

Gdy dwójka najpiękniejszych gwiazd Hollywood miała zostać rodzicami, nikt nie miał wątpliwości, że ich dziecko też będzie zachwycać swoim wyglądem. I tak własnie było w przypadku dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta.

Uwagę mediów przykuła zwłaszcza jedna z ich córek – Shiloh Jolie-Pitt. Wszystko za sprawą metamorfozy jaką przeszła na przestrzeni ostatnich lat. Mając 11 lat dziewczynka już dokładnie wie, kim chce zostać i jak będzie wyglądać jej życie. Jej bliscy wspierają ją w tym w 100%.

Ogromną metamorfozę jaką przeszła najlepiej widać na zdjęciach. Oto Shiloh jako uroczy szkrab.

 

Bez względu na to jaką ma fryzurę i jak jest ubrana, jedno jest pewne, dziewczynka z wyglądu przypomina zarówno tatę, jak i mamę.

 

Wydaje się, że sporo osób ma problem z tym, że Shiloh woli nosić rzeczy dla chłopców. Ale jeśli w takim stylu czuje się lepiej, dlaczego ma tego nie robić?

Shiloh Nouvel Jolie-Pitt urodziła się 27 maja 2006 roku w Namibii. Jest pierwszym biologicznym dzieckiem Angeliny Jolie i Brada Pitta.

 

Kiedy była bardzo mała mogliśmy ją częściej oglądać w dziewczęcych stylizacjach. Mały Aniołek z blond włoskami, niesamowitymi oczkami i uroczymi sukieneczkami wyglądał po prostu słodko.

 

Z biegiem czasu okazało się jednak, że córka aktorów woli nosić rzeczy dla chłopców. Ale trzeba przyznać, że w nich również wygląda uroczo.

 

Rodzice dziewczynki zaakceptowali tę zmianę…

Co więcej, występując w 2008 roku w programie “The Oprah Winfrey Show”, Brad zdradził, że jego córka woli używać imienia John.

Angelina także szanuje i wspiera wybór córki. Znana na całym świecie aktorka może stanowić przykład dla wielu rodziców, którzy nie potrafią zrozumieć i pomóc swoim dzieciom.

W wywiadzie dla Vanity Fair Angelina wyznała, że nie ma najmniejszego problemu z wyglądem córki. Otwarcie też przyznała, że Shiloh chce być chłopcem i ona to w pełni akceptuje.

W czasie swoich urodzin w Disneylandzie, dziewczynka miała na sobie elegancki garnitur i krawat. Wyglądała świetnie.

Ludzie, którzy nie znają Shiloh, widząc jej zdjęcia są przekonani, że oglądają fotografie uroczego chłopca.

Najważniejsze jest jednak to, że Shiloh jest szczęśliwa i nie musi udawać kogoś innego. Zawsze też może liczyć na wsparcie rodziców, którzy bardzo ją kochają.

A Ty co myślisz o tej metamorfozie Shiloh? Czekamy na Twoją opinię w komentarzach.

Źródło: providr.com, popularne.live | Fotografie: pinterest.com

Ojciec miał dostać mandat za zbyt ciemne szyby w aucie. Wtedy policjant zajrzał na tylne siedzenie i powiedział, że… ma za nim jechać

Nieprzyjemny zapach wydobywający się z dziurki po kolczyku ma swoją przyczynę. Fuj!