,

Czuła się „niewidzialna” przed ślubem córki. Po wizycie u stylisty, nie potrafiła się rozpoznać!

Świadomość, by czuć się komfortowo we własnej skórze jest ważna w każdym wieku. Bez względu na to, czy jesteś nastolatkiem idącym do szkoły, czy dojrzałą osobą wybierającą się na ślub dziecka, każdy z nas chce dobrze wyglądać.

Właśnie dyskomfort związany ze swoim wyglądem odczuwała Bev zaledwie kilka dni przed ślubem swojej córki. Dlatego postanowiła, że wybierze się do stylisty Christophera Hopkinsa i poprosi go o pomoc.

Siedząc u Christophera w fotelu, kobieta wyznała, że od lat czuje się wręcz „niewidzialna” i chciałby wreszcie znowu poczuć, że żyje.

Za sprawą strzyżenia, farbowania, swojego talentu oraz rozmowy, Christopher zmienił Bev z przeciętnej kobiety w prawdziwą damę. Zmienił się nie tylko jej wygląd, ale także samopoczucie i postrzeganie samej siebie. Wydawała się wręcz całkowicie nową osobą!

Gdy Bev spojrzała w lustro, nie wierzyła w swoje szczęście. Właśnie tego pragnęła od dłuższego czasu. Teraz jest dumna ze swojego wyglądu i wie, że będzie się świetnie bawić na weselu córki – już nie jest niewidzialna!

Zobacz tę niesamowitą metamorfozę, którą przeszła Bev:

Źródło: youtube.com

Nie chciała nigdy dorosnąć, a ma już 58 lat. Zobacz, jak dzisiaj wygląda Pippi Langstrumpf!

„Nie chce mi się tego k*rwa nosić!” Najlepszy sprzedawca kukurydzy na plaży w Unieściu