,

Długość włosów mówi więcej o Twojej osobowości, niż możesz sobie wyobrazić

Krótkie, długie lub średnie włosy – każda kobieta przywiązuje do nich sporą wagę. Nie ma co się dziwić, w końcu to jeden z głównych atutów. Jak się jednak okazuje, włosy pełnią jeszcze jedną, ważną rolę. Istnieją badania, które dowodzą, że fryzury są odzwierciedleniem naszej osobowości.

Jeśli chcesz poznać szczegóły, przeczytaj ten artykuł do końca i napisz co o tym sądzisz.

1. Pixie cut lub bardzo krótkie włosy

Źródło: wikipedia

Jesteś towarzyska, miła, uprzejma i pewna siebie. Uwielbiasz poznawać nowe osoby i nawiązywać przyjaźnie. Spełniasz się w swojej pracy, która pozwala Ci wykazywać się inteligencją. Nie boisz się wyzwań i doskonale potrafisz się kontrolować. Nie oznacza to jednak, że nie zdarzają Ci się drobne wpadki, gdyż czasami podejmujesz zbyt pochopne decyzje.

2. Bob lub włosy lekko poniżej brody

Źródło: flickr.com

Jesteś bezpośrednia i zawsze mówisz prawdę, nieważne jak bolesna by ona nie była. Umiesz znaleźć równowagę między życiem osobistym i zawodowym. Jesteś nieustraszona i dobrze zorganizowana. Nie znosisz rutyny, nie masz kompleksów i uwielbiasz próbować nowych rzeczy. Czasami zdarza Ci się najpierw działać, a dopiero potem zastanawiasz się, czy decyzja była słuszna.

3. Lob lub włosy do ramion

Źródło: wikipedia

Jesteś zadowolona ze swojego eleganckiego i kobiecego wyglądu. Lubisz rozmawiać, a Twoje naturalne piękno przyciąga wszystkich, których spotkasz na swojej drodze. Uwielbiasz wyzwania i nowe projekty. Przyjaciele widzą w Tobie ekspertkę od nawiązywania i pielęgnowania znajomości.

4. Długie lub bardzo długie włosy

Źródło: wikipedia

Jesteś osobą ostrożną i bardzo cierpliwą. Jednocześnie masz duszę prawdziwej marzycielki, a w miłości szukasz relacji długoterminowych. W związku dajesz z siebie wszystko, ale równocześnie jesteś bardzo wymagająca i nie potrafisz się zadowolić byle czym. Umiesz walczyć o swoje marzenia, dlatego jesteś gotowa na poświęcenia, by osiągnąć wyznaczony cel. Twoja wytrwałość pomaga Ci realizować plany i zamierzenia.

Źródło: brightside.me

Chciał, aby pochowano go z pieniędzmi – wdowa zrobiła coś genialnego!

Ojciec wyrzuca 11-miesięczne dziecko przez okno. Sądzi, że w ten sposób je uratuje…