,

Doberman oddał życie, walcząc z czterema kobrami, aby obronić swoją ludzką rodzinę!

Psy określane są mianem najlepszych przyjaciół człowieka. Niezwykle trudno je do siebie zrazić, a jeśli będziemy o nie dbać, odpłacą nam wielką miłością i lojalnością.

Dibakar Raita przekonał się o tym osobiście. Jego wierny doberman oddał życie, by obronić jego i rodzinę przed czterema kobrami.

doberman1

Zdarzenie miało miejsce tuż przed ich domem w wiosce Sebekapur. Cztery węże opuściły swoje kryjówki z powodu monsunu.

Patrolujący podwórko pies szybko zauważył zbliżające się zagrożenie. Najpierw próbował przepłoszyć kobry szczekaniem, jednak na uciekających przed ulewą, wypłoszonych ze swoich nor gadach niestety nie zrobiło to wrażenia.

Cobra !!!!!!!!

Wtedy pies zrozumiał, że nie ma innego wyjścia i rzucił się na węże.

Zagryzł wszystkie cztery, zanim jad z ich ukąszeń zaczął działać. Jak donoszą świadkowie wydarzenia, pies nawet nie próbował się cofać. Mimo śmiertelnych ukąszeń nie spoczął, dopóki ostatnia kobra nie padła.

„Jestem w szoku. On poświęcił swoje życie dla mnie i mojej rodziny. Zapamiętam go do końca życia. Modlę się, aby jego dusza odnalazła pokój.” – powiedział Dibakar w wywiadzie dla lokalnej gazety.

doberman3

Walka trwała dosłownie kilka minut, szybko jednak zamieniła się w krwawą jatkę. Mieszkańcy wioski i rodzina udekorowali ciało zmarłego psa kwiatami. Odprawili mu nawet pogrzeb.

To co uczynił ten pies czyni z niego prawdziwego bohatera. Wykazał się niezwykłą odwagą i wiernością.

Źródło: ennty.com

Nie chciała nigdy dorosnąć, a ma już 58 lat. Zobacz, jak dzisiaj wygląda Pippi Langstrumpf!

Czuła się „niewidzialna” przed ślubem córki. Po wizycie u stylisty, nie potrafiła się rozpoznać!