,

Doberman złapał dziewczynkę za pieluchę i rzucił przez całe podwórko! Powód jest szokujący!

Adoptując psa, można wypełnić swoje życie wspaniałymi chwilami. Takie zwierzęta często mają za sobą straszne przeżycia, a Ty dając im opiekę, jedzenie i dach nad głową, sprawiasz, że będą Ci wdzięczne do końca życia.

Pewna rodzina z Australii przygarnęła do swojego domu psa imieniem Khan. Ten biedny doberman naprawdę wiele przeszedł w swoim życiu. Dlatego nowi właściciele obiecali, że zrobią wszystko, aby Khan poczuł się jak pełnoprawny członek rodziny. Jednak  w czwartym dniu pobytu w nowym domu, pies zaczął się bardzo dziwnie zachowywać w stosunku do 17-miesięcznej córki Charlotte.

Zaczął ją popychać, a kiedy matka postanowiła zareagować, jej córka nagle znalazła się wysoko w powietrzu i przeleciała przez całe podwórko! Catherine, matka dziewczynki, początkowo była przerażona tym co się stało.

Jednak zrobiło się jeszcze dziwniej, kiedy usłyszała głośny skowyt Khana, który brzmiał tak, jakby poważnie się zranił. To co kobieta zobaczyła chwilę później było nieprawdopodobne…

doberman1

Dobermany nie cieszą się dobrą reputacją. Ludzie postrzegają tę rasę jako agresywną. Wiele osób uważa, że ich wygląd jest groźny i przypomina drapieżniki. Dlatego te zwierzęta są najczęściej ignorowane w schroniskach. Warto jednak zaznaczyć, że nie ma czegoś takiego jak „złe rasy”, są tylko źli ludzie, którzy je wychowują.

doberman2

Mimo wszystko Catherine postanowiła przyjąć Khana pod swój dach. Była zdania, że wszystkie zwierzęta zasługują na dom pełen miłości i szczęścia.

doberman3

Doberman czuł się wspaniale przez te kilka dni, które spędził w nowym domu. Wszystko wyglądało, że jest w porządku. Jednak kiedy Charlotte była zajęta zabawą z Khanem w ogrodzie, matka zauważyła coś dziwnego w zachowaniu psa.

Khan sprawiał wrażenie, że jest bardziej agresywny niż zwykle. Catherine wiedziała o tym, że był źle traktowany przez poprzedniego właściciela i pewnie nadal odczuwa strach przed ludźmi. Khan popychał dziewczynkę i groźnie warczał. Zanim Catherine zdążyła zareagować, pies złapał Charlotte za pieluchę i… rzucił nią kilka metrów przez podwórko! Chwilę dał się słyszeć straszny skowyt bólu…

doberman4

Okazało się, że Khan został ukąszony w łapę przez jadowitego węża. W Australii spotkać można mnóstwo różnych jadowitych zwierząt, a jad tego węża może być śmiertelnie niebezpieczny, szczególnie dla dziecka w wieku Charlotte.

Ugryziony w łapę pies, starał się bronić dziewczynki przed gadem. Ledwo stojąc na nogach szczekał i warczał, aby odstraszyć napastnika. Dokonał tego pomimo jadu w żyłach, po czym upadł na ziemię.

doberman5

Catherine natychmiast zawiozła go do kliniki, gdzie pies dostał odpowiednie antidotum. Na szczęście udało się go uratować.

Minęło ledwie cztery dni odkąd Khan pojawił się w tym domu, a już był gotów oddać życie w obronie swojej nowej rodziny!

doberman6

Jeśli jesteś zdania, że dobermany są agresywne, to być może masz rację… Ale są agresywne jedynie wobec tego, co może zagrozić ich bliskim. Dobermany, tak jak inne psy są bardzo lojalne, a jeśli da im się odrobinę miłości, to możemy być pewni, że będziemy mieć najlepszego przyjaciela na całe życie.

Źródło: littlethings.com

Facebookowa moda, przed którą ostrzega policja! Dla tej mamy jest już jednak za późno…

Chłopak udawał przed swoim kotem, że wyjada mu karmę z miski. Zobacz, jaka była reakcja zwierzaka!