,

Dwóch mężczyzn molestowało seksualnie rowerzystkę. Chwilę później bardzo tego pożałowali!

Niewybredne komentarze, wulgarne gesty, obelgi i zaproszenia – codziennie wiele kobiet na całym świecie pada ofiarami różnych form molestowania seksualnego.

Z reguły starają się nie reagować na zaczepki i udają, że nic nie słyszą. Ta kobieta postanowiła jednak działać. Mężczyzna mocno się przeliczył sądząc, że jego zachowanie ujdzie mu na sucho. Całe zdarzenie zarejestrował swoją kamerką GoPro jadący niedaleko motocyklista.

Kobieta jechała przez miasto, gdy nagle usłyszała gwizdanie i okrzyki dwóch mężczyzn siedzących w samochodzie.

kierowca1

„Co ty taka wrażliwa?”

kierowca2

Kierowca obrażał ją, chciał numer telefonu i proponował, że zabierze ją na drinka. Przez jakiś czas kobieta wytrzymywała zaczepki, jednak w pewnym momencie jeden z mężczyzn wyciągnął rękę i zaczął ją obmacywać.

kierowca3

Tego było już za wiele i rozwścieczyło to kobietę do tego stopnia, że dogoniła samochód i kiedy ten się zatrzymał… urwała lusterko! Roztrzaskała je i odjechała. Mężczyźni byli w takim szoku, że nie zdążyli nic zrobić.

kierowca4

Motocyklista, który nagrywał zajście, zatrzymał się obok auta i powiedział do kierowcy: „Dokładnie na to zasłużyłeś!”

kierowca5

Poniżej możecie zobaczyć całe zdarzenie na wideo:

Brawa dla niej! Czy nadal uważacie, że kobiety to słaba płeć? My jesteśmy pod dużym wrażeniem zachowania tej pani. A Wy co o tym sądzicie?

Źródło: youtube.com

W oknie opuszczonego domu sąsiadka zauważyła małego chłopca. Kiedy policjanci weszli do środka, byli wstrząśnięci!

Jej córka cała była pokryta malutkimi „kropeczkami”. Gdy kobieta się im przyjrzała, doznała szoku! Teraz ostrzega innych rodziców