,

Grupa matek złapała pedofila, który zgwałcił 3-letnie dziecko! Same wymierzyły mu sprawiedliwość!

W sieci pojawiło się nagranie przedstawiające mężczyznę oskarżonego o zgwałcenie dziecka, który okładany jest kijami przez grupę kobiet. Zdarzenie, nagrane przez jednego z gapiów, miało miejsce w Indiach.

Jedna z kobiet ciągnie mężczyznę po ziemi na sznurze, a inne biją go przy użyciu długich kijów. Sytuacji przyglądają się dziesiątki osób, w tym dzieci.

Pedofil został pobity przez rozwścieczone kobiety, kiedy okazało się, że napastował seksualnie 3-letnie dziecko. Otoczony przez mieszkanki lokalnej społeczności – z których większość to matki – stanął przed „wymiarem sprawiedliwości”. Kobiety związały mu ręce za plecami i zaczęły okładać go kijami. Zdarzeniu przyglądały się dziesiątki innych kobiet oraz dzieci.

Mężczyzna zdaje się nie odpierać ataków. Zamiast podjąć walkę, leży na ziemi, przyjmując kolejne ciosy. Szokujące nagranie kończy się przybyciem na miejsce samosądu policjanta. Tuż obok niego leży pobita, wciąż skrępowana ofiara.

Napastowania seksualne są w Indiach bardzo powszechnym problemem. Każdego roku zgłaszane są dziesiątki tysięcy przypadków napastowania lub gwałtów. W samym w 2015 roku w Indiach zgłoszono trzydzieści cztery tysiące gwałtów. Ta liczba może być zaniżona, jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że nie wszystkie ofiary postanawiają opowiedzieć policji o swoich krzywdach. Często obawiają się stygmatyzacji lub posądzenia o kłamstwo.

Za przestępstwo nie uważa się na terenie Indii tak zwanego gwałtu małżeńskiego, przez co niezgłoszonych spraw z pewnością jest dużo więcej. W roku 2014 policja przyjęła także ponad czternaście tysięcy doniesień o gwałtach na dzieciach.

O najbardziej głośnej sprawie dotyczącej gwałtu w Indiach, media donosiły w 2012 roku. W Nowym Delhi stażystka Jyoti Singh padła ofiarą brutalnego ataku ze strony sześciu mężczyzn, którzy zgwałcili ją metalowym prętem. Dziewczyna zmarła dwa tygodnie po ataku, z powodu obrażeń wewnętrznych.

Szczegóły domniemanego gwałtu na dziecku pozostają nieznane. Klip, na którym matki mszczą się za krzywdy dziecka, został opublikowany na stronie LiveLeak, oferującej wymianę video.

Źródło: dailymail.co.uk

Ojciec przekonuje ulicznego muzyka, żeby zagrał z jego córką. Gdy dziewczynka zaczyna śpiewać… nie do wiary, że jej głos jest prawdziwy!

Jeśli z powodu upałów puchną Ci nogi, ta prosta sztuczka przyniesie Ci ulgę