,

Jasnowidz Jackowski mówi, jaka będzie pogoda na Wielkanoc. „To nieuniknione”

Jaka będzie pogoda na nadchodzącą Wielkanoc? To pytanie zadaje sobie wielu z nas. Czy w tym roku pójdziemy ze święconką, trzymając ją pod parasolem? A może pogoda podczas Wielkanocy będzie jednak słoneczna? Portal Se.pl postanowił o to zapytać Krzysztofa Jackowskiego, słynnego jasnowidza z Człuchowa.

Wielkimi krokami zbliżają się najważniejsze święta w roku liturgicznym katolików. 1 oraz 2 kwietnia będziemy obchodzić Wielkanoc, czyli święta przypominające o męczeńskiej śmierci Jezusa na krzyżu. Wielu z nas odwiedzi w tym czasie rodziny oraz przyjaciół. Zapewne też wielu z nas zastanawia się, jaka będzie pogoda w czasie świąt.

Dziennikarze portalu Se.pl postanowili rozwiać wątpliwości w tej ważnej sprawie i zapytali Krzysztofa Jackowskiego, słynnego jasnowidza z Człuchowa.

„Ja nie jestem optymistą, jeśli chodzi o te Święta, moim zdaniem pogoda będzie umiarkowana. Temperatura może wynieść około 10 do 12, może miejscami 14 stopni. Natomiast tuż po świętach dość mocno się ociepli. Co prawda mogą się jeszcze zdarzać okresy, kiedy będzie dość chłodno, ale zima po świętach zdecydowanie odejdzie w zapomnienie” – powiedział Krzysztof Jackowski w rozmowie z Se.pl.

Dziecko zostało dłużnikiem ZUS już w brzuchu matki. Gdy się urodziło, dopadł je komornik

Braciak wszedł na scenę wręczyć nagrodę. Nagle wszyscy spojrzeli na jego strój. Tego nikt nie przewidział!