,

Jeśli te 2 linie na Twoich dłoniach się stykają, oznacza to, że Twój partner jest prawdziwym szczęściarzem!

Ludzie mają na dłoniach różne rodzaje linii. Niektóre z nich mogą być bardzo wyraźne, inne natomiast mniej. To, jak mocno są zaznaczone, może wiele powiedzieć na temat Twojej przyszłości oraz celu życia.

5 głównych linii:

Przyjrzyj się swojej dłoni i odszukaj na niej 5 głównych linii, a później przeczytaj ten artykuł i dowiedz się czegoś więcej o sobie i swojej przyszłości.

Linia serca

Linia serca skoncentrowana jest głównie na sprawach miłosnych. Im śilniej zarysowana, tym mocniejsze będzie Twoje uczucie. Długość tej linii oznacza siłę, z jaką doświadczasz miłości. Im jest dłuższa, tym większe są szanse na to, że będziesz bardzo mocno kochany.

Teraz przyłóż do siebie obie dłonie i sprawdź, czy te dwie linie na obu dłoniach wyrównują się…

Na lewej ręce jest wyżej

Jeśli linia na lewej ręce przebiega wyżej, oznacza to, że ciągle walczysz o miłość. Jesteś osobą, która lubi wyzwania i podboje. Twoje uczucia głównie opierają się na namiętności i pożądaniu. Są intensywne i płomienne, ale nie trwają długo.

Na prawej ręce jest wyżej

Ludzie, którzy mają tę linię wyżej na prawej ręce, są często niebywale piękni. Zwykle przyciągasz osoby, które są od Ciebie starsze. Dzieje się tak nie tylko w miłości, ale również w przyjaźni. Nienawidzisz zasad i nakazów. Nie lubisz podążać za tłumem, a miłości szukasz w bardzo niekonwencjonalnych miejscach. Pociągają Cię osoby całkowicie odmienne niż Ty. Zwracasz uwagę na ludzi wyróżniających się z tłumu. Jesteś osobą bardzo bezpośrednią i konsekwentną.

Obie linie są równe

Kiedy obie linie serca idealnie pasują do siebie, oznacza to, że masz czyste serce. Jesteś osobą łagodną i rozważną w miłości, a swój optymizm roztaczasz wokół siebie. Empatia jest Twoją cechą dominującą, a osoby z Twojego otoczenia wiedzą, że zawsze mogą na Ciebie liczyć i prosić Cię o wsparcie. Ktoś, kogo zdecydujesz się poślubić, będzie prawdziwym szczęściarzem. Zawsze znajdziecie sposób, aby wszystko w waszym związku działało.

14 zdjęć najgorszych rodziców, jakich można sobie wyobrazić. Natychmiast powinni im odebrać dzieci!

Oto, co dzieje się z Twoim ciałem na 30 sekund przed śmiercią. To czeka każdego z nas