,

Jeśli te 2 linie na Twoich dłoniach się stykają, oznacza to, że Twój partner jest prawdziwym szczęściarzem!

Linia głowy

Linia głowy definiuje Twój umysł oraz skłonność do intelektualnych przedsięwzięć. Jeśli jest głęboka, to oznacza, że masz bardzo analityczny umysł. Jeśli jest długa, masz z pewnością wiele zainteresowań. Jeśli zdarzają się na niej jakieś przerwy, może to oznaczać, że jesteś osobą niezdecydowaną, która zastanawia się nad czymś, nawet długo po podjęciu decyzji…

Linia życia

Zrozumienie linii życia jest bardzo proste. Im jest dłuższa, tym dłużej będzie trwało Twoje życie. Jeśli pojawia się w niej przerwa, może to sugerować poważny wypadek lub zagrażającą życiu chorobę. Jej głębokość określa intensywność Twojego życia.

Linia przeznaczenia

Linia przeznaczenia (bądź losu) wskazuje na to, jak mocno wpływają na Twoje życie zdarzenia, których nie masz pod kontrolą. Im jest głębsza, tym bardziej. Jeśli natomiast jest w niej dużo załamań, świadczy to o częstotliwości występowania takich wydarzeń.

Linia słońca

Ta linia określa Twoje bogactwo i sławę. Jeśli jest głęboka, pewnie sam wiesz, co to oznacza… 😉 Im dłuższa, tym będzie dłuższy “złoty okres” w Twoim życiu.

Im wyraźniejsze są linie na Twoich dłoniach, tym spokojniejszym i trzeźwo myślącym człowiekiem jesteś. Jeśli natomiast masz na dłoniach dużo mniejszych linii, oznacza to, że jesteś osobą bardzo pomysłową i kreatywną.

A jak jest u Ciebie?

Źródło: tapoos.com

14 zdjęć najgorszych rodziców, jakich można sobie wyobrazić. Natychmiast powinni im odebrać dzieci!

Oto, co dzieje się z Twoim ciałem na 30 sekund przed śmiercią. To czeka każdego z nas