,

Jeśli w Twoim związku występują przynajmniej 2 z tych 10 zachowań, Wasza miłość będzie wieczna

#6. Często się przytulacie

Po prostu nie możecie bez tego żyć i jest to piękne.

 

#7. Zaraz po przebudzeniu mówicie sobie „Kocham cię” i „Dzień dobry”

Bardzo dobrze wiecie o tym, że o związek należy dbać, a nie spoczywać na laurach. Jednocześnie, często wyznajecie sobie miłość, bo zdajecie sobie sprawę z tego, że deklaracje są ważne i dodają Wam nawzajem siły. To piękne uczucie móc obudzić się obok kogoś, kogo się kocha, przywitać go i wyznać miłość. Po takiej pobudce, poradzisz sobie z wszelkimi problemami w ciągu dnia.

 

#8. Przed snem, nawet gdy się pokłóciliście, mówicie sobie „Dobranoc”

W dobrym związku ważne również jest żegnanie się tuż przed snem. Wiadomo, że nawet idealna para może się pokłócić, ale trzeba pamiętać, aby niezależnie od okoliczności, zawsze pogodzić się przed snem i powiedzieć sobie dobranoc.

#9. W ciągu dnia znajdujecie czas, aby sprawdzić co słychać u ukochanej osoby

Nie chodzi tutaj oczywiście o szpiegowanie swojej drugiej połówki, ale o pokazanie, że zależy Ci na partnerze i o nim myślisz. Może Twój telefon lub SMS, sprawią, że druga strona chociaż na chwilę zapomni o problemach w pracy i jego dzień stanie się lepszy. Wsparcie jest kolejnym fundamentem dobrego związku.

 

#10. Jesteście dumni z siebie nawzajem

Naprawdę kochacie się i nie boicie się powiedzieć o tym całemu światu. Czujecie dumę z tego, że Waszym partnerem jest cudowna osoba.

To już wszystko. Daj znać w komentarzu czy te informacje odnoszą się do Twojego związku. Jeśli tak, to masz wielkie szczęście – znalazłeś swoją drugą połówkę!

Podziel się tym wpisem ze znajomymi, może powyższe rady pomogą im odnaleźć sposób na udany związek.

Źródło: dinosmark.com

Piękna dziewczyna podrywa mężczyznę w centrum handlowym. Reakcja jego żony jest świetna!

Panna młoda ma zaledwie 11 lat, Pan młody 35. Reakcja jej rodziny na ślub jest szokująca!