,

Kobieta w ciąży robiła sobie selfie z tygrysem. Gdy zwierzak zobaczył jej ciężarny brzuch, zareagował w niezwykły sposób

Zdarza się Wam zastanawiać, czy psy i koty nas rozumieją? Czy myślicie czasem nad tym, jak zwierzęta rozumieją ludzkie emocje: smutek, radość lub strach?

Zwierzaki potrafią reagować stosownie do danej sytuacji, przez co chcemy wierzyć, że, owszem, potrafią zrozumieć uczucia ludzi. Na korzyść tej teorii wpływa wydarzenie, do jakiego doszło niedawno w ZOO w amerykańskim stanie Indiana.

Brittany Smith-Osborne odwiedzała ZOO w miejscowości South Bend. Towarzyszyli jej przyjaciele. Cała paczka chciała spędzić dzień na błogim relaksie wśród zwierząt. Zwyczajny wypad miał wkrótce przeistoczyć się w poruszające, niezapomniane doświadczenie. Gdy przyjaciele podeszli do tygrysiej zagrody, zdarzyła się rzecz niewiarygodna.

Jak donosi serwis FOX 26 Houston, Brittany towarzyszyła między innymi koleżanka Natasha, która była w dwudziestym siódmym tygodniu ciąży.  Natashę ucieszył fakt, że piękna tygrysica podeszła bardzo blisko do szklanej ściany. Zbliżyła się do niej, by zrobić sobie selfie z egzotyczną kocicą. Zwierzę ułożyło łapę na szybie, a Natasha ekscytowała się, że może je poznać z bliska.

Tygrysica chętnie pozowała do zdjęć i była bardzo zainteresowana ludźmi, zwłaszcza ciężarną kobietą. Całe zdarzenie filmowała Brittany. W ten sposób uchwyciła piękny moment, w którym zwierzę zauważyło, że Natasha jest w ciąży.

Na poniższym filmiku możecie zobaczyć, że tygrysica, dobrze znając macierzyństwo, zrozumiała w pewnym momencie, że w brzuchu Natashy znajduje się dziecko. Kocica ułożyła łeb tuż przy szybie. To naprawdę piękna chwila, która zachwyciła wszystkich dookoła, a przyszłą mamę doprowadziła do łez wzruszenia.

Obejrzyjcie nagranie, poznajcie najsłodszą tygrysicę świata, a potem koniecznie podajcie to dale!

Źródło: littlethings.com, youtube.com

Młoda para nie wybrała walca na pierwszy taniec – odtwarzają legendarny taniec z Dirty Dancing z 1987

85-latek totalnie zaskoczył swoją młodą żonę w noc poślubną…