,

Koniec świata 23 września! Niespotykane zaćmienie pogrąży świat w kompletnych ciemnościach

21 sierpnia Księżyc całkowicie przysłoni Słońce, powodując gwałtowny spadek temperatury i pogrążając naszą planetę w kompletnych ciemnościach.

Mieszkańcy ponad połowy globu będą świadkami jedynego i niepowtarzalnego wydarzenia, które obwołano jako „amerykańskie zaćmienie słońca”. Zaćmienie będzie całkowite – tak wielkie, że zasłoni jedną czwartą stanów USA.

Fanatycy religijni, w typowy dla siebie sposób, zdążyli już powiązać to nadchodzące zdarzenie z apokalipsą. Ich zdaniem koniec świata jest bliski, a zaćmienie to jedna z przepowiadanych, biblijnych plag.

Wyznawcy teorii apokaliptycznej, według której życie na Ziemi zakończy uderzenie asteroidy Nibiru, sugerują, że prognoza zaćmienia świadczy o nieuchronnej katastrofie. Mistyczne ciało niebieskie ma zderzyć się z naszą planetą, kończąc życie ludzkości.

David Meade, astronom-amator i numerolog, zapowiedział, że Nibiru (niektórym znana jako Planeta X) pojawi się na niebie 23 września.

W książce „Planeta X” Meade dokonał przykładnej analizy „naukowej”. Mężczyzna oparł ją na położeniu gwiazd i planet oraz fragmentach z Biblii.

W wywiadzie udzielonym „Daily Star” Meade powiedział więcej na temat wiszącego nad Ziemią widma kataklizmu:

„Tak zwane ‚amerykańskie zaćmienie’, do którego dojdzie już 21 sierpnia, to zwiastun armagedonu. Gdy dojdzie do całkowitego zaćmienia, Słońce przestanie nam świecić. Będzie tak, jak prorokował Izajasz.

Nów, który zaistnieje, nazywa się czarnym księżycem. Pojawia się on na niebie co trzydzieści trzy miesiące. Imię świętego boga Elohima przewija się przez Księgę Rodzaju trzydzieści trzy razy…

Do zaćmienia najpierw dojdzie w Lincoln Beach w Oregonie, który jest trzydziestym trzecim stanem. Koniec zaćmienia zobaczą mieszkańcy Charleston w stanie Karolina Południowa, gdzie tego dnia temperatura będzie sięgała 33 stopni Celsjusza.

Do takiego zaćmienia nie doszło od 1918 roku. To było 99 lat temu. Mnożąc 33 przez trzy otrzymamy 99.”

Meade zauważył też inną interesującą zależność. Trzydzieści trzy dni po zaćmieniu gwiazdy ułożą się dokładnie tak, jak opisano to w Księdze Rodzaju, kiedy wspominano w niej o końcu świata. W Księdze podano też datę armagedonu: 23 września.

Wyznawcy teorii związanych z Nibiru swoje przepowiednie snują już od 1976 roku. To wtedy pisarka Zecharia Sitchin wspomniała po raz pierwszy o opowieściach Babilończyków i Sumerów, twierdzących, że olbrzymia planeta Nibiru okrąża orbitę Słońca co 3 600 lat.

Samozwańcza ekspertka do spraw życia pozaziemskiego, Nancy Lieder, również ostrzegała, że Nibiru zderzy się z Ziemią. Jej doniesienia spotkały się z negatywnym przyjęciem środowisk naukowych.

Jednak według badań pracowników California Institute of Technology, gdzieś na granicach układu słonecznego pojawiła się olbrzymia planeta, dziesięć razy większa od Ziemi. Czyżby życiu ludzi faktycznie zagrażało niebezpieczeństwo?

Jeśli tak, w ostatni dzień życia ziemskiego warto wziąć wolne od pracy! Po co spędzać tak istotne chwile przy biurku?

Źródło: unilad.co.uk

Mała dziewczynka zachęca kapitana, aby dał sygnał. Takiego zakończenia się nie spodziewała

Kobieta niemal umarła po wypiciu tego popularnego napoju. Teraz chce ostrzec innych