,

Ktoś wyrzucił na śmietnik walizkę. Teraz całe miasto szuka tej osoby, aby zapłaciła za to, co było w środku

W Nowym Jorku przypadkowy przechodzień odkrył coś makabrycznego w jednym z kontenerów na śmieci. Zwrócił uwagę na stojącą tam walizkę, która… poruszała się.

Pełen złych przeczuć chłopak podszedł bliżej i niepewnie otworzył zamek torby…

W jej wnętrzu znalazł coś koszmarnego! Znajdował się tam zagłodzony i zamęczony pies, którego ktoś w ten sposób porzucił, aby umarł w cierpieniach. Przechodzień natychmiast zadzwonił na policję, a przybyli funkcjonariusze od razu skontaktowali się z jedną z organizacji ratujących zwierzęta.

Weterynarze ocenili wiek psa na 3 lata. Był w koszmarnym stanie. Zwierzę było tak wychudzone, że widać było wszystkie jego kości. Nikt nie miał pewności, czy uda się je uratować. Opiekunowie nazwali psa Fraggle i przez wiele dni i nocy czuwali przy nim starając się utrzymać go przy życiu.

Historia Fraggle’a tak wszystkich poruszyła, że policja wraz z organizacjami ochrony zwierząt zebrały razem aż 22 tysiące dolarów na nagrodę dla osoby, która wskaże tego, kto znęcał się nad Fraggle.

314836176743

Sprawcy niestety nie udało się odnaleźć. Natomiast Fraggle na szczęście wyzdrowiał. Został też zaadoptowany przez nową, kochającą rodzinę, która troskliwie się nim opiekuje.

414836176754

Zobaczcie sami, jak bardzo zmienił się Fraggle:

Osoba, która tak skrzywdziła tego uroczego psiaka, powinna zostać złapana i surowo ukarana.

Źródło: youtube.com, twitter.com

Oto powód, dla którego warto spać nago. Będziesz zdumiony, ile korzyści się z tym wiąże

Zobacz co się stanie, gdy do tej tańczącej pary dołączy kobieta stojąca w tle!