,

Lekarz nie pozwolił jej załatwić się przed badaniem USG. Gdy otrzymała wyniki, łzy napłynęły jej do oczu

Emily Christine Fauver wraz z mężem Dylanem spodziewali się pierwszego dziecka. 25-latka była w ósmym tygodniu ciąży, kiedy poszła na badanie USG. W jego trakcie zorientowała się, że coś jest nie tak…

„Bardzo chciało mi się siku, ale lekarz jasno powiedział, że badanie będzie dokładniejsze, gdy będę mieć pełny pęcherz. Byłam bardzo zdenerwowana i martwiłam się. Wreszcie drzwi do gabinetu się otworzyły i zostałam zaproszona do środka. Lekarz uśmiechał się, a ja byłam coraz bardziej podekscytowana, że już niedługo zobaczę mojego maluszka.”

Emily i Dylan czekali na ten dzień ponad rok.

Długo planowali założyć rodzinę i wręcz nie mogli uwierzyć, że w końcu im się udało. Niestety kobieta nie zdawała sobie sprawy, że jej ciało było zaledwie kilka godzin od poronienia…

Cisza w gabinecie

Kiedy lekarka zerknęła na ekran, natychmiast zamilkła. Wyszła z gabinetu, aby po chwili wrócić z jeszcze gorszą miną. Para nie spodziewała się tego, co zaraz miała usłyszeć.

„Pamiętam, że bardzo bałam się płakać. Z całej siły powstrzymywałam łzy i nie chciałam spojrzeć w oczy mojego męża. To były straszne minuty… Jednak już wszystko wiedziałam. Nic nie mogłam zrobić i tylko czekałam na ten straszny moment. Wszystko przeczuwałam, ale nie chciałam patrzeć… Nikt nie ostrzegł mnie przed tym, jak będę czuć się psychicznie…”

„Lekarka nie ostrzegła mnie o tym, że po poronieniu moje ciało będzie jeszcze przez kilka tygodni pamiętać, że byłam w ciąży. Nie ostrzegła mnie, że będę musiała codziennie oglądać swojego zapłakanego męża. Nie ostrzegła mnie przed tym, jak mam o wszystkim powiedzieć mojej mamie. Nie ostrzegła mnie, że nagle wszyscy będą pytać, jak się czuję, mimo że ja nawet nie mam ochoty z nikim rozmawiać. I nie ostrzegła mnie, że utrata osoby, której nawet nigdy się nie widziało, może być tak bardzo bolesna. Powiedziała mi za to, że mój płacz jest w porządku i mogę to robić, kiedy tylko będę chciała.”

Dzięki tej prostej sztuczce Twoja biała bielizna znowu będzie wyglądała jak nowa!

27 najbardziej alkalicznych potraw na Ziemi. Jedz je, a uchronisz się od raka, nadwagi i chorób serca