,

Matka musi pochować swojego syna. 5 lat później ma przeczucie, które wywraca jej życie do góry nogami!

Historia Dave’a i Jane Daultonów ma niezwykłe zakończenie, rozpoczęła się jednak od wielkiej tragedii…

Dave i Jane Daulton są nietypowym małżeństwem, bo ilu ludzi w obecnych czasach pozwala sobie na piątkę dzieci? Od samego początku znajomości para marzyła o dużej rodzinie.

W 1984 roku z radością oczekują narodzin szóstego dziecka – Tommy’ego.

facebook.com

Okazało się, że ich najmłodsze dziecko przyszło na świat chore. Chłopczyk urodził się z zespołem Downa. W wieku czterech lat malutki Tommy trafił do szpitala, gdzie musiał przejść operację. Niestety, w wyniku silnej alergii na środki znieczulające chłopczyk zapadł w śpiączkę. Trzy dni później zmarł.

Dla całej rodziny był to ogromny wstrząs.

youtube.com

Rodzice Tommiego bardzo przeżyli jego śmierć. Tym, co pomogło im się otrząsnąć i odzyskać spokój ducha były dziwne sny Jane. Kobieta wspomina, że przez trzy noce z rzędu śnił się jej chłopczyk z zespołem Downa proszący o pomoc.

Uznała, że jest to znak!

youtube.com

Nie mogąc pozbyć się dziwnego przeczucia, para dzwoni do agencji adopcyjnej, gdzie dowiadują się, że akurat trwa kurs przygotowawczy dla rodziców adopcyjnych. Jane i Dave zjawiają się w ośrodku tego samego dnia.

Phone

Na miejscu poznają małego Bena, który tak samo jak Tommy urodził się z zespołem Downa. Małżeństwa nie zniechęca również fakt, że chłopczyk ma wrodzoną wadę serca.

Jane uznała, że jej sny dotyczyły właśnie jego i para adoptowała go!

youtube.com

Czytaj dalej…

Ten pies chce… nasikać na swoją panią! To, co się potem dzieje, jest niesamowite!

Gdy zobaczyła nagranie USG swojego wnuka, przeżyła szok! Nie uwierzysz, co robiło dziecko…