,

Nie do wiary, że to jezioro znajduje się w Polsce! Zobacz, gdzie w naszym kraju można podziwiać takie cuda!

Fotograf i podróżnik Andrzej Budnik zdobył ostatnio rozgłos za sprawą pięknego zdjęcia, na widok którego wręcz opada szczęka. Zaskoczenie jest jeszcze większe, gdy zdamy sobie sprawę, że zostało zrobione w Polsce.

Poniższa fotografia przedstawia Jezioro Płaskie, które znajduje się w Puszczy Augustowskiej (województwo Podlaskie). Wiedzieliście, że takie cuda można spotkać w naszym kraju?

Jezioro swoim wyglądem przypomina płaskie wyspy koralowe, które możemy spotkać na Pacyfiku. Trochę powyżej znajduje się jezioro Krejwelanek, także o dość ciekawym kształcie.

Też tak macie, że czasem nie mieści Wam się w głowie patrząc na cuda, które Matka Natura napowyrabiała? Kojarzycie zdjęcia bajkowo pięknych atoli na Pacyfiku? Wczoraj udało mi się znaleźć własnie taki “atol” wśród suwalskich lasów. Mowa dokładniej o Jeziorze Płaskim w powiecie augustowskim. Tuż koło mojego “suwalskiego atolu” jest jeszcze, wijące się jak wąż, jezioro Krejwelanek – szaleństwo, co ta Natura tutaj stworzyła! – możemy przeczytać pod zdjęciem.

Źródło: Instagram

W życiu nie weszłabym do tej wody! Spokojna z pozoru rzeka skrywa w sobie coś strasznego

Urodził się zaledwie kilka godzin wcześniej, a jego zdjęcie już obiegło świat. Lekarzom i rodzicom odebrało mowę