,

Nie mógł zrozumieć, dlaczego jego żona jest wieczorami ciągle zmęczona. Dzięki kamerze poznał prawdę!

Takashi bardzo dużo pracował i dlatego rzadko bywał w domu. Jego żona nie pracowała zawodowo, bo zajmowała się domem i 2-letnim synkiem. Gdy mężczyzna wracał do domu, nigdy nie mógł zrozumieć czym jego żona jest do tego stopnia zmęczona, że aż zasypia na dywanie…

Firma Kao Corporation postanowiła sprawdzić, kto w ciągu życia nosi więcej ciężarów – kobiety czy mężczyźni? Przeprowadzili eksperyment, którego rezultatem jest poniższy filmik. W doświadczeniu brała udział wybrana para, ale w tajemnicy przed sobą. Kobieta miała świadomość, że jest nagrywana, ale nie wiedziała, że jej mąż to ogląda.

Na początku nagrania widzimy ludzi na ulicach Tokio. Wybrane osoby ważą siatki, które niosą i okazuje się, że każdego dnia większe ciężary noszą… kobiety. Ale to był dopiero początek eksperymentu…

Pod koniec dnia żona jest bardzo zmęczona. Nic w tym dziwnego, bo od samego rana bardzo ciężko pracowała. Jej mąż zawsze uważał, że „siedzenie w domu” nie może być wyczerpujące, ale wreszcie zobaczył, jak bardzo się mylił.

„Po raz pierwszy zrozumiałem, jak wiele pracy wykonujesz każdego dnia. Sprzątasz dom, robisz zakupy, dźwigasz je, pchasz wózek z naszym synkiem. Dbasz o niego, karmisz i pielęgnujesz. Te czynności nie wydają się takie zwyczajne, ale głęboko mnie to poruszyło. Dziękuję Ci za wszystko, co każdego dnia ogarniasz swoim małym ciałem. Od kiedy bywam rzadko w domu, zostawiłem wszystko na Twoich barkach. Więc kiedy jestem w pobliżu, nie wahaj się prosić mnie o więcej pomocy. DZIĘKUJĘ CI ZA WSZYSTKO” – napisał Takashi do ukochanej żony.

Każdego dnia zarówno kobiety, jak i mężczyźni poświęcają się dla swoich rodzin. Zamiast porównywać, kto ma w życiu ciężej, warto nauczyć się okazywać sobie wzajemnie wdzięczność.

Źródło: youtube.com

Mężczyzna uratował ośmiornicę na plaży. Sposób w jaki mu podziękowała jest niewiarygodny!

Prawie każdy je ma, ale nie każdy wie, jak się ich pozbyć. Ta sztuczka czyni cuda!