,

Mama wierzyła, że daje dziecku bezpieczną zabawkę. Nie sądziła, że spowoduje taką tragedię

W ostatnim czasie bardzo popularna stała się zabawka Fidget Spinner. Kolorowy gadżet podbija rynek i sprawia, że każde dziecko marzy, aby go mieć. I choć zabawka ma już 20 lat, dopiero teraz zaczęła święcić triumfy. W Internecie znajdziemy mnóstwo entuzjastów Fidget Spinnerów, którzy pokazują swoje umiejętności i triki związane z tą zabawką.

Na pierwszy rzut oka nie wydaje się, aby mogła ona w jakikolwiek sposób zaszkodzić dziecku. Tak samo myślała Kelly Rose Joniec kupując zabawkę swojej córeczce. Niestety szybko zaczęła tego żałować, gdyż gadżet nieoczekiwanie omal nie odebrał życia jej dziecku.

Jak większość rówieśników, 10-latka była bardzo podekscytowana zabawką. Prawie każdą chwilę spędzała ze Spinnerem w dłoni. Pewnego dnia, gdy Kelly jechała wraz z córką samochodem, nagle usłyszała, że jej pociecha się dusi. Kiedy spojrzała w lusterko, doznała szoku – dziecko było purpurowe! W panice kobieta jak najszybciej ruszyła do najbliższego szpitala.

W drodze Britton pokazywała mamie na gardło, sugerując, że nie potrafi oddychać. W szpitalu lekarze od razu się zorientowali, że dziewczynka coś połknęła. Dzięki prześwietleniu szybko zlokalizowano miejsce gdzie znajdowała się… część zabawki! 10-latka wymagała natychmiastowej operacji.

Kelly zarzucała sobie, że wcześniej nie zauważyła, że coś jest nie tak z jej córką. Na szczęście Britton udało się uratować, ale niewiele brakowało, aby doszło do najgorszego.

Problem polega na tym, że zabawka składa się z małych elementów, które dzieci mogą rozebrać na części i najzwyczajniej w świecie połknąć.

Ciężko sobie wyobrazić ile strachu najadła się Kelly i jej córka. Z pozoru niegroźna zabawka mogła doprowadzić do śmierci. Zwracajmy baczną uwagę na rzeczy, które dajemy dzieciom do zabawy.

Źródło: ktla.com

Wygląda jak zwyczajne ślubne zdjęcie. Ale gdy zobaczysz, co dzieje się za ich plecami, będziesz w szoku!

Kiedy zaczyna Cię swędzieć pupa, zajrzyj do kuchni. Tam znajdziesz coś, co ukoi Twoje cierpienia