,

Kobieta zamknęła niemowlę w aucie i poszła na zakupy. Zostawiła przy nim list…

Sporo mówi się o tym, aby nie zostawiać maluchów i zwierząt zamkniętych w samochodach w trakcie letnich miesięcy, gdyż może się to skończyć tragicznie. Jednak czy dotyczy to tylko upalnych dni? Oczywiście, że nie! Dlatego też, pewna matka z Nowej Zelandii wzbudziła prawdziwą wściekłość opinii publicznej.

Poszła do supermarketu na zakupy. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że zostawiła w zamkniętym samochodzie swoje kilkutygodniowe dziecko. Jakby tego było mało, w środku na foteliku zostawiła karteczkę z napisem:

„Moja mama robi zakupy, zadzwoń do niej, jeśli czegoś potrzebuję.”

Źródło: facebook.com

Ludzie, którzy parkowali obok samochodu kobiety początkowo sądzili, że to jakiś głupi żart. Szybko okazało się, że jednak nie. Poczekali nawet, aby sprawdzić czy matka wyszła tylko na chwilę. Okazało się jednak, że bardzo długo nie wracała.

Jeden ze świadków sytuacji postanowił zrobić zdjęcie i wrzucił je na Facebooka. Wywołał tym lawinę komentarzy i chyba nikogo to nie dziwi. Temu dziecku mogło się stać setki rzeczy – od zachłyśnięcia, po uprowadzenie! Ciekawe czy ta mama o tym pomyślała.

Co sądzicie na ten temat? Czy jest jakieś usprawiedliwienie tak nieodpowiedzialnego zachowania?

Źródło: facebook.com

Zobacz, jak skutecznie pozbyć się bólu głowy w ciągu zaledwie 5 minut. Tabletki nie będą już potrzebne

Zainstalował kamery w lesie koło Czarnobyla. Po 31 latach nikt się nie spodziewał takich zmian