, ,

W wypadku giną 2 kobiety i dziecko. Na zdjęciu z miejsca zdarzenia widać coś niezwykłego…

Śmierć i to, co dzieje się z nami później są tematami, które od zawsze wzbudzały mnóstwo kontrowersji i pytań. Co jakiś czas pojawiają się opisy niecodziennych zdarzeń, które zmuszają do refleksji.

Tak właśnie było w przypadku tego zdjęcia, wykonanego na miejscu wypadku samochodowego, w którym życie straciły trzy osoby. Na fotografii uchwycono coś, co dla wielu osób może być znakiem na to, że niebo jednak istnieje…

Był 25 kwietnia, gdy 23-letnia Hannah Simmons, jej 9-miesięczna córka A’lannah oraz 28-letnia przyjaciółka Lauren Buteau wybrały się w podróż samochodem. W pewnym momencie Hannah straciła panowanie nad pojazdem i zderzyła się z innym samochodem. Wszystkie trzy zginęły na miejscu.

Tragiczny wypadek spowodował utrudnienia w ruchu. W korku stała także Anisa Gannon, która tego dnia jechała do pracy. Jej ciotka Tata Noble powiedziała Today, że siostrzenica postanowiła zrobić zdjęcie, aby móc udowodnić szefowi, że naprawdę stała w korku.

I właśnie wówczas na fotografii uchwyciła coś naprawdę niezwykłego…

Na zdjęciu z miejsca zdarzenia widać jakby promień światła, który biegnie ku niebu. Wewnątrz da się dostrzec dwie jasne plany, które unoszą się w górę.

Rodziny ofiar są przekonane, iż jest to znak, że ich bliscy trafili do nieba. To samo uważa pani Noble, według której na zdjęciu widać „szlak prowadzący do nieba”.

W wypadku zginęła Hannah (w środku) oraz Lauren (z lewej). Na zdjęciu stoi również kuzynka Hannah – Paige (po prawej), która wierzy, że niezwykła fotografia jest znakiem dla bliskich ofiar.

Wiele osób oczywiście twierdzi, że jest to zwykły promień światła, który odbił się w szybie. Jednak ciotka autorki zdjęcia jest przekonana, że to coś więcej.

„Nie wierzę w takie zbiegi okoliczności, tym bardziej gdy weźmie się pod uwagę dwa mniejsze płomienie, które znalazły się wewnątrz promienia światła” – przekonuje kobieta. „Trudno to opisać, ale według mnie to wygląda tak, jakby opuszczały nasz świat” – dodaje.

Pani Noble dotarła do matki 23-latki, która zginęła w wypadku i pokazała jej to zagadkowe zdjęcie. Pogrążona w żałobie Judy stwierdziła, że fotografia okazała się niej prawdziwym darem.

„To zdjęcie zostało zrobione z jakiegoś powodu – abym nie oszalała. Hannah była także moją najlepszą przyjaciółką, i jestem pewna, że patrzy na mnie teraz z nieba.”

A Wy co sądzicie na ten kontrowersyjny temat? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: dailymail.co.uk

Polali go olejem i przejechali po ciele szpatułką. Kilka godzin później nie mogli uwierzyć w to, co się stało

W trakcie remontu domu kobieta znajduje w ziemi niewielką trumnę. Jest zaskoczona jej zawartością