,

Nigdy nie zgadniesz, co miesiąc urodzenia potrafi powiedzieć o osobowości kobiety

Czy znasz się na astrologii? Astrologia bada, w jaki sposób gwiazdy, księżyce i planety wpływają na nasze życie. Astrologowie wierzą, że to, jak ciała niebieskie położone są w momencie narodzin człowieka, znacząco determinuje jego osobowość. Szczególnie ważną rolę odgrywa tu miesiąc urodzin.

Poniższe spostrzeżenia pozwolą Ci dowiedzieć się więcej o sobie. Odkryj, co miesiąc urodzenia potrafi powiedzieć o Twojej osobowości.

Styczeń

Jako styczniowy anioł z natury jesteś ambitna i uparta. Jesteś osobą powściągliwą, rzadko dajesz się ponieść emocjom. Zmotywowana i wytrzymała, odnosisz sukcesy jako liderka. Co więcej, masz smykałkę do nauczania. Twoją karierą kieruje wyjątkowo silna etyka pracy, która czyni z Ciebie kobietę bardzo produktywną. Lubisz, gdy Twoje środowisko jest dobrze zorganizowane, uporządkowane i zadbane. Jesteś wrażliwa, uczuciowa i pełna empatii wobec innych.

winter woman

Luty

Wolna duchem, żadna przygód – tak widzą Cię inni. Typową dla Ciebie cechą jest spontaniczność. Nie zastanawiasz się długo zanim wskoczysz do samolotu, wybierając się w podróż w ciekawe miejsca. Twoje emocje rwą brzegi, a Twoja miłość jest pełna pasji. Oddałabyś wszystko za szczęście swojego mężczyzny. Jednak Twoim priorytetem są też relacje przyjacielskie. Kreatywna, o wybujałej wyobraźni, z dużą przyjemnością pracujesz nad nowymi projektami. Jesteś romantyczną idealistką o otwartym umyśle, a przy tym bardzo szczerym człowiekiem.

Marzec

Marcowe kobiety są pełne czaru, słodkie jak cukierek. Wyciszone i nieśmiałe, są introwertyczkami i nie przepadają za dużymi zbiorowiskami ludzi. Chętnie wyrażają się poprzez sztukę, lubią gdy inni zostawiają je „samym sobie”. Są jednak w stanie rzucić na ukochanych prawdziwy urok; są przywiązane, lojalne. Kobiety urodzone w marcu potrzeby innych stawiają ponad własnymi. Ludzie łatwo im ufają, widząc w nich przyjacielskość i czar.

***

Kwiecień

Jeśli jesteś kwietniowym kwiatem, jesteś także duszą towarzystwa, prawdziwym motylem relacji interpersonalnych. Kochasz bycie w centrum uwagi, jako liderka mienisz się tylko najlepszymi cechami. Dyplomatyczna, wyważona, ale i pewna siebie, z łatwością komunikujesz się z innymi, chętnie podejmujesz decyzje. Sprawy prywatne lubisz jednak zachować dla siebie. Twoi przyjaciele mogą uznać się za szczęśliwców – dobierasz ich z dużą rezerwą. Masz w sobie dużo dynamizmu, jesteś bystra i odważna.

Maj

Nieprzewidywalna – taka jesteś, majowa królowo. Preferencje i upodobania zmieniasz jak rękawiczki, posiadając jednocześnie niezachwiane zasady. Dużo mówisz, jesteś osobą ekspresywną, a Twoje życie towarzyskie pęka w szwach. Bardzo chętnie podróżujesz, dużo się uczysz. Jako miłośniczka literatury i sztuki, za szczególnie atrakcyjne uważasz takie miejsca, jak muzea czy centra artystyczne. Bardzo zależy Ci na innych ludziach, zwłaszcza na partnerze, któremu pozostaniesz wierna do końca świata.

Asia

Czerwiec

Czerwcowe damy są postępowe, oczyma wyobraźni spoglądają w przyszłość. Są małomówne, ale zabawne. Nie narzucają swoich opinii innym. Dusze mają pełne kreatywności, a umysły wnikliwe i spostrzegawcze. Kobiety urodzone w czerwcu z natury są dociekliwe, ale także sympatyczne i wyrozumiałe. Partnerzy są im do pewnego stopnia podporządkowani, a na pewno zrobią wszystko, czego ich kobiety zapragną, bo bardzo je kochają.

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

Niewiele osób widzi konia na tym rysunku. A czy Ty potrafisz go znaleźć?

Tania i sprawdzona kuracja stóp. Nigdy więcej popękanych pięt!