,

Ojciec miał dostać mandat za zbyt ciemne szyby w aucie. Wtedy policjant zajrzał na tylne siedzenie i powiedział, że… ma za nim jechać

W amerykańskich mediach jest obecnie głośno o funkcjonariuszu policji, który pokazał, co to znaczy być dobrym w tym, co się robi i nieść pomoc innym. Historią podzielił się mężczyzna, który został przez niego zatrzymany do kontroli.

LaVonte Dell wiedział, że będzie mieć kłopoty, gdy policjant, Joshua Scaglione zwrócił uwagę, że ma zbyt ciemne szyby w samochodzie. Chwilę później było jeszcze gorzej, bo policjant usłyszał cichy głosik dobiegający z tylnego siedzenia. Otworzył drzwi i zobaczył trzyletnią córkę Della, Lauren, która radośnie się do niego uśmiechnęła. Siedziała bez fotelika.

Źródło: wxyz.com

Joshua od razu zwrócił mężczyźnie uwagę, że jest to niebezpieczne. Ten ze łzami w oczach powiedział, że zdaje sobie z tego sprawę, ale nie stać go na taki zakup. Słysząc to, policjant nie namyślał się długo, tylko kazał mężczyźnie jechać zanim. Gdy ten zobaczył o co chodzi, znowu łzy stanęły mu w oczach.

Źródło: wxyz.com

Joshua kupił fotelik dla malutkiej Lauren! Gdy LaVonte publicznie wyraził swoją wdzięczność, publikując całą historię, policjant skromnie stwierdził jedynie, że „miał okazję zrobić coś dobrego, więc z niej skorzystał”.

Źródło: wxyz.com

To naprawdę inspirująca historia, którą warto udostępnić znajomym.  My też wykorzystujmy takie okazje! 🙂

Zapytała swoje psy „Kto zrobił kupkę w kuchni?” Spójrz tylko na reakcję tego po prawej!

Córka Angeliny i Brada ogromnie się zmieniła na przestrzeni lat. Zobacz jak wygląda dzisiaj!