,

Minęło 8 lat od kiedy urodziła ośmioraczki. Dziś nie tylko dzieci się zmieniły, ale i ona

Czy kojarzysz nazwisko Nadya Suleman? A może przypominasz sobie kobietę nazwaną „Oktomamą”? Możesz ją także kojarzyć z wielu operacji plastycznych, które miały sprawić, że będzie wyglądać jak jej wielka idolka – Angelina Jolie.

Nadya Suleman niejeden raz była tematem numer jeden, a informacje o jej życiu krążyły nie tylko po Internecie, ale również w kolorowych czasopismach i programach telewizyjnych.

Nadya w 2009 roku urodziła ośmioraczki. Przed przyjściem na świat tych maluchów, kobieta wychowywała już 6 dzieci.

Po narodzinach ośmioraczków życiem kobiety zainteresowały się media. Postanowiła wykorzystać ten moment i stać się celebrytką. Wystąpiła w kilku programach, m.in. The Oprah Winfrey. Wzięła także udział w filmie dokumentalnym “Octomom: The Incredible Unseen Footage.”.

Gdy wydawało się, że jej pięć minut minęło, Nadya powróciła. Okazało się, że tym razem zagrała w filmie dla dorosłych. Jak tłumaczyła później, zrobiła to, aby zapewnić byt rodzinie.

Kobieta szybko jednak zrozumiała, że w ten sposób daje zły przykład swoim dzieciom. Postanowiła więc zerwać ze starym życiem.

„Głównym powodem podjęcia tej decyzji były moje córki, a szczególnie najstarsza córka Amerah. Mając 10-lat, zaczęła mnie naśladować” – wyjaśnia kobieta.

To zmieniło wszystko. Nadya zrozumiała, że nie chce, aby jej córka zeszła na złą drogę i żeby zniszczyła swoje przyszłe życie.

„W tamtej chwili zdałam sobie sprawę, że wolałabym być bezdomną i mieszkać z moimi dziećmi w vanie, niż dalej prowadzić taki styl życia. Nie chciałam takiego życia dla moich dzieci” – kontynuuje.

Nadya całkowicie odmieniła swoje życie i postanowiła również zmienić imię. Od jakiegoś czasu nazywa się Natalie.

The sweaty selfie…#NoFilter #AsTheSocialMediaJunkiesSay ? #MyTeenagersWillBeSoEmbarrassed #CaterpillarBrows ? #FitMom

A post shared by Solomon Family (#mom) (@nataliesuleman) on

Około trzy lata temu przeniosła się z dziećmi do Orange County w Kalifornii i obecnie jest doradcą w ramach terapii rodzinnej.

Not exactly the first day (started Wednesday lol)…but close enough! #BackToSchool #ReadyForHomework #BeenALongLongSummer ?

A post shared by Solomon Family (#mom) (@nataliesuleman) on

Jako “Oktomama” byłam żywym trupem. Teraz znowu żyję. Nigdy wcześniej nie czułam się tak wolna i szczęśliwa” – twierdzi kobieta.

Źródło: shared.com

Ojciec wyrzuca 11-miesięczne dziecko przez okno. Sądzi, że w ten sposób je uratuje…

To poruszające zdjęcie 2 suczek obiegło Internet. Dzięki temu uratowano je na dzień przed uśpieniem