,

Panna młoda ma zaledwie 11 lat, Pan młody 35. Reakcja jej rodziny na ślub jest szokująca!

Ślub Johna i Lilly pozornie zdaje się być taki jak każdy inny. Biała suknia, przystrojona sala, elegancko ubrani goście i wielki tort. Ślub jak z bajki… Niestety, prawda jest szokująca – Lilly ma dopiero 11 lat! Bridal Musings oraz UNICEF nagrali ten film, aby podkreślić straszną rzeczywistość małżeństw dzieci, która dotyka ponad 15 milionów dziewczynek rocznie.

Te dzieci są traktowane bardziej jak czyjaś własność niż ludzie. To dzieje się na całym świecie, na każdym kontynencie. Razem możemy jednak temu zapobiec.

„Smutna prawda jest taka, że dziewczyna, która zostaje żoną jako dziecko najprawdopodobniej nie będzie w stanie ukończyć szkoły, doświadczy przemocy domowej lub zostanie zarażona HIV albo AIDS. A bardziej niż prawdopodobne jest to, że będzie miała dzieci, w czasie gdy sama jest jeszcze dzieckiem. W ten sposób jest narażona na śmierć z powodu powikłań podczas ciąży lub porodu.”

Lilly chodziłaby w tym czasie do gimnazjum. Bierze jednak ślub z 35-letnim mężczyzną. Jej rodzina przygląda się okropnej tragedii swojej córki i nie robi zupełnie nic, aby to powstrzymać. W ten sposób wciąż podtrzymują tę „tradycję”, przekazując ją kolejnym pokoleniom.

To nie jest zwykły film, lecz wezwanie do działania. Podziel się nim ze swoimi przyjaciółmi i rodziną. Może w końcu uda się położyć kres małżeństwom dzieci!

Źródło: youtube.com

Jeśli w Twoim związku występują przynajmniej 2 z tych 10 zachowań, Wasza miłość będzie wieczna

Kształt paznokci zdradza wiele sekretów na Twój temat. To brzmi dziwnie, ale się zgadza!