,

Para adoptuje szczeniaka przed zobaczeniem go. Kiedy drzwi auta się otwierają, nie potrafią powstrzymać wzruszenia

Tracy i Scott Whyatt założyli „Tracy’s Dogs”, by ratować przed eutanazją porzucone psy. Zaczęli podróżować po różnych stanach i zbierać niechciane psy, aby znaleźć im nowe domy.

Celem Tracy i Scotta jest oddanie psów nowym rodzinom, które poświęcą im odpowiednio dużo uwagi i miłości. Po wypełnieniu formularza adopcyjnego, rodziny czekają na psa, który będzie najlepiej do nich dopasowany.

Każdego miesiąca Scott ładuje do przyczepy dziesiątki szczęśliwych psiaków i zabiera je do nowych właścicieli, którzy czekają na zwierzaki z niecierpliwością. Chwile spotkania wypełnione są radością, a moment adopcji wzrusza szczególnie.

Na poniższym filmiku można zobaczyć piękne i emocjonujące chwile, gdy ludzie po raz pierwszy spotykają swojego czworonożnego kompana.

„Płakałem z radości przez większość tego filmu. Nigdy nie widziałem tylu uroczych psów, które zostały adoptowane tego samego dnia. Wydawało się, że większość z nich wiedziała, że w końcu wracają do swojej prawdziwej rodziny i nigdy już nie będą musiały się martwić” – napisał w komentarzu jeden z widzów.

Zobacz to wzruszające nagranie i przygotuj chusteczki, bo możesz ich potrzebować.

Źródło: littlethings.com

Mężczyzna zaczął kopać obok domu ogromną dziurę. 20 lat później efekt jego pracy wprawił wszystkich w osłupienie!

Dwa pytania, na które dobrze odpowie tylko geniusz lub… schizofrenik. Spróbujesz?