,

Para nagrała matkę i jej 2-letnią córkę w supermarkecie. Ten widok jest przerażający

Często oglądamy różne nagrania udostępniane w internecie, jednak to wywarło na nas wyjątkowe wrażenie. Niestety wrażenie bardzo negatywne. W stanie Massachusetts doszło do sytuacji, która zmusza, by zadać sobie pytanie, dokąd zmierza ludzkość.

W pewnym sklepie doszło do wypadku – młoda matka osunęła się nieprzytomna na podłogę. Jej przerażona, 2-letnia córka płacząc próbowała ocucić mamę. Para, która nagrywała całe zajście, ograniczyła się do zadzwonienia po karetkę. Zamiast spróbować udzielić nieprzytomnej kobiecie pomocy, albo przynajmniej zająć się jej dzieckiem, oni stali i nagrywali. To jest już chyba najwyższy stopień znieczulicy, a także objaw postępującej głupoty.

Drugą kwestią jest powód utraty przytomności przez kobietę. Jak się okazało, młoda matka uzależniona jest od heroiny. Widząc przerażenie małej dziewczynki, można mieć pewność, że przez nieodpowiedzialność matki, dziecko nabawi się traumy.

Jedynym, który zachował się jak należy był mężczyzna pod koniec nagrania. Zajął się dzieckiem. Natomiast karygodne jest zachowanie pary, która trzymała telefon i nagrywała całe zajście.

Źródło: youtube.com

Dziewczynka zmarła w wieku 6 lat. 3 dni po jej śmierci, zdezorientowana mama odkryła coś w szufladzie…

19 dni po ślubie spojrzała na ślubne zdjęcia. Wtedy odkryła przerażającą prawdę