,

Para uprawiała seks podczas skoku ze spadochronem. Ale gdy wylądowali, nie było im do śmiechu!

Wideo zamieszczone na blogu instruktora skoków spadochronowych Alexa Torresa pokazuje jego i młodą kobietę uprawiających seks podczas skoku na spadochronie nad hrabstwem Kern w Kalifornii.

Alex Torres i Hope Howell postanowili połączyć dwie swoje pasje – skoki spadochronowe i seks. Byli pierwszą parą w historii, która zdecydowała się na coś takiego.

Alex jest byłym gwiazdorem filmów porno oraz instruktorem skoków w firmie Skydive Taft. Hope natomiast jest sekretarką w tej firmie, czyli jego koleżanką z pracy. Uprawianie seksu rozpoczęli już w samolocie.

Federalna Organizacja Lotnictwa (FAA) informuje, że wszelkie czynności, które mogłyby rozpraszać uwagę pilota podczas lotu mogą naruszać przepisy federalne, dlatego wszczęte zostało w tej sprawie śledztwo.

„Nie ma co prawda zasad dotyczących zachowań seksualnych w prywatnych samolotach, ale każde działanie mogące rozproszyć pilota i utrudnić jego koncentrację może być naruszeniem federalnych wytycznych dotyczących lotnictwa” – powiedział Ian Gregor, rzecznik FAA.

Porucznik Ed Whiting z departamentu policji w Taft powiedział mediom, że kochankowie nie poniosą żadnych kar finansowych. Wszyscy w filmie byli pełnoletni, a z uwagi na to, że nikt nie narzekał na fakt, że bohaterowie byli nadzy, to nie poniosą oni również kary za publiczne epatowanie nagością.

David Chrouch, właściciel firmy Skydive Taft powiedział, że zwolnił Torresa w trybie natychmiastowym, ale jeszcze nie zdecydował co stanie się z sekretarką. Delikatnie rzecz ujmując, był zdenerwowany tym co zdarzyło się pod szyldem jego szkoły. Z drugiej jednak strony dostał darmową reklamę.

Nagranie, które zostało opublikowane przez telewizje CNN na YouTube zostało ocenzurowane, ale możecie rzucić okiem na ich wyczyn:

Źródło: dailymail.co.uk, youtube.com

Ciężarna kobieta mówiła, że spodziewa się pięcioraczków. Podczas badania lekarze dokonują szokującego odkrycia!

Codziennie sadził drzewa na pustkowiu. 37 lat później, wszyscy są zszokowani rezultatem!