,

Pies, który spędził całe życie w klatce w piwnicy, po raz pierwszy widzi słońce i trawę…

Gdy ratownicy po raz pierwszy zobaczyli B.B, była uwięziona w małej, metalowej klatce w piwnicy. Miejsce było brudne, śmierdzące, zawalone odpadami i bez wentylacji.

Suczka była trzymana w szopie w pobliżu Charlotte w Karolinie Północnej. Została znaleziona przez ludzi z Humane Society of the United States (HSUS). Nie dało się stwierdzić, ile to maleństwo miało lat. Wiadomo tylko, że ludzie którzy dopuścili się zaniedbań, mieli także inne psy, które później sprzedawali.

Ratownicy podejrzewali, że mała B.B spędziła całe swoje życie wewnątrz ciasnej klatki…

Widok był przerażający.

„Była malutką i bezradną istotą. Położyłam dłoń na klatce, a ona podeszła i ją wąchała. Była bardzo bojaźliwa i nie wiedziała, jak się zachowywać” – powiedziała Jessica Lauginiger, dyrektor ds. przestępczości na zwierzętach w HSUS.

Gdy w końcu udało się zdobyć zaufanie psa, Lauginger zabrała go z klatki. Mówi, że od razu się do niej przytuliła, gdy tylko zrozumiała, że kobieta nie chce jej zrobić krzywdy.

Na terenie posesji znaleziono ponad 150 innych zwierząt (koty, psy, kozy), które były przetrzymywane w podobnych warunkach. Na całe szczęście HSUS i biuro szeryfa wpadli na trop. Udało im się zlokalizować miejsce, gdzie to wszystko się odbywało.

Wiele zwierząt trafiło do kliniki Cabarrus Animal Hospital. To właśnie tam Brenda Tortoreo spotkała B.B. Suczka nie chciała niczego jeść i bała się dosłownie wszystkiego. Wtedy kobieta zrozumiała, że gdy tylko zwierzątko dojdzie do siebie, zabierze ją do swojego domu.

Oto prosta metoda, dzięki której w ciągu minuty sprawdzisz, w jakim stanie są Twoje organy

Wysypała kawę na folię i ją podpaliła. Gdy dowiesz się dlaczego, też zaczniesz tak robić!