, ,

Popek w szpitalu BŁAGA O POMOC! Reakcja internautów jest szokująca

Przez wiele lat Popek był idolem nastolatków, jednak dzięki udziałowi w programie „Taniec z gwiazdami” zaczyna zyskiwać sympatię również starszych widzów. Teraz wytatuowany raper swoim apelem kolejny raz zaskakuje. Popek w szpitalu błaga o pomoc!

Wiele osób nie kryło zdziwienia, kiedy media obiegła informacja, że Popek wystąpi w Tańcu z gwiazdami. Wszyscy się zastanawiali, co pokaże kontrowersyjna gwiazda, która do tej pory kojarzyła się z walkami i wulgarnym zachowaniem. Raper jednak wszystkich zaskoczył i udowodnił, że na parkiecie czuje się jak ryba w wodzie.

Teraz znów zaskakuje pokazując, że pod tatuażami kryje się człowiek o dobrym sercu. W Centrum Onkologii Popek postanowił poprosić o pomoc, jednak reakcje na jego apel wzbudzają przerażenie.

Raper zamieścił na Facebooku filmik, w którym prosi o pomoc dla swojego kolegi zmagającego się z chorobą. Niektórzy jednak skrytykowali apel muzyka i jego chęć niesienia pomocy. Według internautów Popek zarabia kolosalne pieniądze, a prosi ludzi o 50 tysięcy złotych.

„Witam wszystkich pozdrawiam z góry. Jestem w Centrum Onkologii. Chciałem was prosić o pomoc dla mojego kolegi i jego mamy. Zbieramy pieniądze na to, żeby pomóc. Brakuje 50 tys. złotych. Bardzo serdecznie was proszę o pomoc. Jeżeli możecie pomóżcie, kłaniam się nisko Król Albanii” – powiedział na filmie Popek.

Pod filmem pojawiło się mnóstwo komentarzy, a zdania są naprawdę podzielone. Jedni chwalą postawę rapera, inni wręcz przeciwnie – ostro go krytykują i nie szczędzą mocnych słów pod jego adresem. Wiele osób wytyka Popkowi, że przez długi czas chwalił się nieoszczędnym stylem życia, a teraz prosi fanów o tak „małą” kwotę.

„Ale parodia, gość przepier… 200 tyś w 2 dni a densuje dla niego o śmieszne 50 koła.” – napisał jeden z komentujących.

„Kuźwa taki żeś dobroduszny się zrobił to czemu sam nie do rzucisz?! Tyle to przecież nic jak dla ciebie… Tak chwalisz się wszystkim.” – czytamy w innym komentarzu

Uważacie, że internauci mają rację pisząc takie komentarze i obrażając Popka, który w gruncie rzeczy chciał tylko pomóc?

Źródło: lelum.pl

Pijana babcia chciała uśpić wnuczka suszarką. Teraz lekarze walczą o jego życie

Ksiądz uprawiał marihuanę i wypiekał z niej ciasteczka. Na plebanii odkryto plantację