,

Porzucona suczka nie chciała odejść od worka w rowie. Gdy rowerzysta go otworzył, poznał szokującą prawdę!

Ta historia poruszyła internautów na całym świecie. Jest smutna, ale niesie ze sobą bardzo ważne przesłanie. Powinien ją przeczytać każdy, kto uważa, że zwierzęta nie mają duszy…

Zdarzenie miało miejsce w Lincolnshire, w Anglii i udowadnia, że zwierzęta również odczuwają silne uczucia względem swoich bliskich, tak jak my, ludzie.

Paul Skinner jadąc rowerem, zauważył coś leżącego w rowie przy drodze. Z początku myślał, że jest to martwy ptak, ale gdy podszedł bliżej, zobaczył, że to coś się rusza i wtedy zrozumiał, że to porzucony pies.

row1

Pies pochylał się nad plastikową torbą, lizał ją i wąchał. Paul podszedł do zwierzęcia, rozejrzał się czy w okolicy nie ma nikogo, ale pies był tam sam. Mężczyzna postanowił rozwiązać worek. To co zobaczył w środku złamało mu serce.

„W torbie były cztery martwe szczenięta. Ten widok ścisnął mnie za serce. Suczka miała łzy w oczach. Nie mogłem uwierzyć, że ktoś może być tak pozbawiony człowieczeństwa, aby dopuścić się czegoś takiego” – powiedział Paul w wywiadzie dla English Metro.

row2

Mężczyzna natychmiast poinformował policję, weterynarzy i lokalne schronisko. Kiedy odpowiedni ludzie pojawili się na miejscu, z trudem oderwali matkę od jej dzieci, po czym starali się je uratować. Niestety było już za późno.

Weterynarz po zbadaniu szczeniąt stwierdził, że urodziły się tego samego dnia i prawdopodobnie żyły w chwili, kiedy ktoś wrzucił je do worka. Policjanci uważają, że umarły z powodu wyziębienia organizmu. Paul otrzymał podziękowanie od Policji za odnalezienie psów i wezwanie pomocy. Suczka otrzymała imię Carly i trafiła do schroniska, gdzie znajdzie nową rodzinę.

row3

Suczka nie chciała opuścić swoich dzieci, pomimo tego, że już nie żyły. Jej reakcja pokazuje, że psia miłość może być tak wielka jak ludzka. Mamy nadzieję, że Carly znajdzie kochającą rodzinę i być może doczeka się w przyszłości nowych szczeniąt.

Źródło: metro.co.uk

Podczas pierwszego tańca, nagle pan młody zostawia żonę i idzie do kolegów, a ona…

Oto powód, dla którego nigdy nie należy zabijać skolopendry!