, ,

Powód, dla którego ta kobieta włożyła sobie na noc cebulę do skarpetki, jest genialny!

Być może wydaje się to dziwne, ale stosowane na stopę okłady z cebuli mogą pomóc Ci pozbyć się wielu chorób.

Ten sposób jest bardzo popularny już od XVI wieku i naprawdę działa. Dzięki niemu możesz zmniejszyć gorączkę, zwalczyć przeziębienie, a także oczyścić ciało – wystarczy, że włożysz kawałek cebuli do skarpetki na noc. Cebula ma wiele leczniczych właściwości, miedzy innymi ma silne działanie przeciwzapalne, przeciwwirusowe i przeciwbakteryjne.

Azjaci od dawna wiedzieli, że stopa odgrywa bardzo ważną rolę w leczeniu i jest bezpośrednim punktem dostępu do wielu narządów wewnętrznych w naszym organizmie. W Twoich stopach znajduje się ponad 7000 zakończeń nerwowych, a pewne punkty na stopach są bezpośrednio związane z innymi organami, np. z mózgiem, wątrobą, czy sercem.

Skarpetka z cebulą

Jeśli włożysz na noc do skarpetki plasterek cebuli, zwalczy on bakterie, zarazki i patogeny wirusowe w ciele, dzięki czemu wyleczy np. przeziębienie i grypę. Choć może się to wydać dziwne, w ten sposób pozbędziemy się także nieprzyjemnego zapachu stóp, ponieważ wszystkie toksyny zostaną usunięte.

Możesz także spróbować owinąć stopę wraz z cebulą folią i dopiero na taki opatrunek nałożyć skarpetkę. Dzięki temu cebula nie będzie się przesuwać, a efekt prozdrowotny będzie taki sam.

cebula-w-skarpetce-2

Obrzmiałe węzły chłonne wskazują na istnienie w organizmie infekcji. Według dr Lauren Feder, autorki książki „Naturalna opieka nad niemowlęciem i małym dzieckiem”, skarpetki z cebulą stanowią świetną pomoc w zwalczaniu wielu chorób, w tym przy opuchniętych węzłach chłonnych.

Poza umiejętnością leczenia przeziębień, cebula może być też stosowana na bóle uszu, ząbkowanie i infekcje pęcherza.

Metoda ta została już wypróbowana przez wiele osób i wszystkie one potwierdziły jej skuteczność. Co więcej, może być również stosowana w przypadku małych dzieci, nie tylko dorosłych.

Warto zadbać o swoje zdrowie i wypróbować ten naturalny sposób. Dzięki niemu wzmocnisz swój układ odpornościowy!

Źródło: healthyfoodhouse.com

Wymieszaj 3 jajka z twarogiem i jedz każdego dnia. Po miesiącu nie rozpoznasz się w lustrze!

20 bardzo wyjątkowych klientów spotkanych na zakupach w sklepie. Na ich widok zaniemówisz