,

Ojciec wyrzuca 11-miesięczne dziecko przez okno. Sądzi, że w ten sposób je uratuje…

Helena i Vitali Balabanow mieszkają w rosyjskim mieście Strunino. Ta para przeżyła coś, co jest najgorszym koszmarem każdego rodzica: życie ich dzieci było w wielkim niebezpieczeństwie, a oni praktycznie niewiele mogli zrobić.

Cała rodzina przebywała w mieszkaniu, gdy nagle poczuli zapach spalenizny. Zaniepokoili się, gdyż w środku znajdowała się 3-letnia Ksenia i 11-miesięczny Egeni.

Strach o życie rodziny…

Rodzice nie mieli pojęcia co robić, gdyż ogień błyskawicznie zajął ich mieszkanie. Na miejscu dosyć szybko pojawiła się grupa ludzi, którzy chcieli pomóc. Vitali stanął na balkonie i zrzucał na dół koce oraz materiały. Do głowy przyszło mu jedynie, aby wyrzucić swoją rodzinę z piątego piętra. Jako głowa rodziny wiedział, że musi coś zrobić, aby jego bliscy przeżyli.

Akcja ratunkowa…

Widać, że wszystko dzieje się tak szybko, iż rodzina nie może zrobić nic innego. Jeśli nie wydostaliby się z mieszkania, z pewnością by spłonęli. Dramatyczną sytuację cały czas obserwowali ludzie na dole, którzy w końcu postanowili wykorzystać koce zrzucone przez Vitaliego. Stworzyli prowizoryczną matę ratunkową, na którą mężczyzna po kolei „wyrzucał” członków swojej rodziny. Sam wyskoczył jako ostatni.

Całą akcję ratunkową udało się sfilmować, dzięki czemu można obejrzeć bohaterską postawę ojca i męża. Ciężko wyobrazić sobie, co my byśmy zrobili będąc w takiej sytuacji.

Mężczyzna uratował całą swoją rodzinę i nikomu nic się nie stało. On doznał tylko lekkiej kontuzji kręgosłupa i spędził parę dni w szpitalu.

Źródło: youtube.com

Długość włosów mówi więcej o Twojej osobowości, niż możesz sobie wyobrazić

Minęło 8 lat od kiedy urodziła ośmioraczki. Dziś nie tylko dzieci się zmieniły, ale i ona